"Naznaczony: rozdział 3" będzie prequelem

First Showing / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Naznaczony%3A+rozdzia%C5%82+3%22+b%C4%99dzie+prequelem-106366
Właśnie rozpoczęły się prace na planie trzeciego rozdziału "Naznaczonego". Focus Features postanowiło uhonorować tę chwilę publikacją pierwszego oficjalnego zdjęcia. Oto ono:


(kliknij, aby powiększyć)

Przy okazji odsłoniętą jedną tajemnicę fabuły "Rozdziału 3". Jak wiadomo, w obsadzie znalazły się wszystkie gwiazdy poprzednich filmów (Patrick Wilson, Rose Byrne, Lin Shaye, Ty Simpkins i Barbara Hershey). Dla fanów serii musiała być to intrygująca informacja ze względu na wydarzenia, jakie miały miejsce w dwóch pierwszych rozdziałach. Jak się jednak okazuje, mimo trójki w tytule, film nie będzie sequele, a prequelem. Poznamy w nim rozwój wypadków, zanim doszło do tragedii opisanej w oryginalnym "Naznaczonym". Co dokładnie to oznacza, tego na razie nie ujawniono.

W filmie pojawią się też nowe twarze. Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, w obsadzie znaleźli się: Dermot Mulroney i Stefanie Scott. Obraz ma też nowego reżysera. Jest nim Leigh Whannell. Będzie to jego kinowy, pełnometrażowy debiut w roli reżysera. Whannell nie jest jednak żółtodziobem. Serię "Naznaczony" zna od podszewki, był bowiem autorem scenariuszy do dwóch pierwszych części. To on też przygotował fabułę "Insidious: Chapter 3". Ponadto wsparcia udzieli mu reżyser oryginału James Wan, który pozostaje z projektem związany jako jeden z producentów.

Focus Features jest tak pewne sukcesu "Rozdziału 3", że niedawno przesunęło premierę z kwietnia na początek sezonu letniego w amerykańskich kinach (29 maja 2015 roku).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones