Trzecia część "Naznaczonego" ma już reżysera

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Trzecia+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+%22Naznaczonego%22+ma+ju%C5%BC+re%C5%BCysera-104704
Horrory nie mają ostatnio dobrej passy. Jednak Focus Features i Blumhouse Productions wierzą, że są to jedynie przejściowe problem, które z całą pewnością nie dotkną serii "Naznaczony". Trzecia część ma trafić do kin w kwietniu przyszłego roku. A wczoraj poznaliśmy nazwisko jej reżysera.Został nim Leigh Whannell. Będzie to jego kinowy, pełnometrażowy debiut w roli reżysera. Whannell nie jest jednak żółtodziobem. Serię "Naznaczony" zna od podszewki, był bowiem autorem scenariuszy do dwóch pierwszych części. To on też przygotował fabułę "Insidious: Chapter 3". Ponadto wsparcia udzieli mu reżyser oryginału James Wan, który pozostaje z projektem związany jako jeden z producentów.

Szczegóły fabuły filmu nie są na razie znane. Dwie pierwsze części opowiadały o zagmatwanych losach rodziny Lambertów, która prześladowana jest przez moce nieczyste. Gwiazdy poprzednich filmów (Patrick Wilson, Rose Byrne, Lin Shaye, Ty Simpkins i Barbara Hershey) powinny znów znaleźć się w obsadzie.

"Naznaczony" to jedna z najbardziej dochodowych serii ostatnich lat. Część pierwsza została zrobiona za 1,5 miliona dolarów, a zarobiła na świecie 97 milionów. Druga część był zdecydowanie droższa, kosztowała bowiem 5 milionów dolarów. Okazała się jednak jeszcze większym sukcesem. Na świecie zarobiła 160 milionów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones