"Po prostu przyjaźń" – pierwsze pokazy przedpremierowe już w Święta

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Po+prostu+przyja%C5%BA%C5%84%22+%E2%80%93+pierwsze+pokazy+przedpremierowe+ju%C5%BC+w+%C5%9Awi%C4%99ta-120910
"Po prostu przyjaźń", najnowszą komedię autorów scenariusza "Listów do M.", będzie można zobaczyć na pierwszych pokazach przedpremierowych już za tydzień – 26 grudnia.


Pierwsze pokazy przedpremierowe komedii "Po prostu przyjaźń" odbędą się 26 grudnia w sieciach Cinema City, Helios, Multikino oraz w wybranych kinach studyjnych i lokalnych. Wielu widzów będzie miało również okazję przywitać Nowy Rok w gronie nie tylko w gronie swoich przyjaciół, ale także tych ekranowych - film znalazł się w programie sylwestrowych filmowych nocy w kinach w całej Polsce.

Pokazy "Po prostu przyjaźń" odbędą się w:

- kinach sieci Helios

- kinach sieci Cinema 3D

- wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa (Targówek, Ursynów, Wola, Złote Tarasy), Wrocław Arkady, Zabrze

- kinach indywidualnych w wybranych miastach:
Czechowice Dziedzice – Świt
Drawsko Pomorskie – Drawa
Jasło – JDK
Katowice – Kosmos
Kielce – Moskwa
Konin – Oskard
Krosno – ArtKino, Sokół
Ostrołęka - Jantar
Pabianice - Tomi
Rzeszów – Zorza
Siedlce - Nove Kino
Skierniewice – Polonez
Stargard – SCK
Suwałki - Cinema Lumiere
Ustka - Delfin
Warszawa – Atlantic / Kinoteka / Nove Kino Wisła
Zamość – Stylowy
Zduńska Wola – Ratusz
Żory – Na starówce
Szczegóły dostępne na stronach kin.

"Po prostu przyjaźńto wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia desperackiej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.
Udostępnij: