"Po prostu przyjaźń" już na DVD, także w wersji limitowanej

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Po+prostu+przyja%C5%BA%C5%84%22+ju%C5%BC+na+DVD%2C+tak%C5%BCe+w+wersji+limitowanej-123005
"Po prostu przyjaźń" to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka WiędłochaAleksandra DomańskaMaciej ZakościelnyPiotr StramowskiMarcin Perchuć), jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? 
Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.


Na rynku dostępne są dwie wersje:
DVD oraz wersja limitowana DVD + CD:

Ścieżka dźwiękowa zawiera utwory:

1. Po prostu (instrumental) – Maciej Zieliński
2. Tell Me – The Fruitcakes
3. It’s a Beautiful Day – Club Des Belugas
4. Personal Angel – Peter and Jacob
5. Iwanka i Patryk (instrumental) – Maciej Zieliński
6. Dream My Days Away – The Fruitcakes
7. Riptide – Vance Joy
8. Emotions – Peter and Jacob
9. The Road Is Lonesome – Club Des Belugas
10. Julia (instrumental) – Maciej Zieliński
11. Opowiadaj mi tak – Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir


Bonus Tracks
12. Sumi wiater – Kapela Krzysztofa Trebuni-Tutki „Śleboda”
13. Polonez As-dur op. 53 Fryderyka Chopina 6:56 – Łukasz Krupiński
Udostępnij: