"Snyder's Cut 2". Zack Snyder kusi fanów reżyserką wersją "Sucker Punch"

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Snyder%27s+Cut+2%22.+Zack+Snyder+kusi+fan%C3%B3w+re%C5%BCyserk%C4%85+wersj%C4%85+%22Sucker+Punch%22-142467
"Snyder's Cut 2". Zack Snyder kusi fanów reżyserką wersją "Sucker Punch"
Zack Snyder niedawno dopiął swego. Doprowadził do pojawienia się na HBO Max wersji reżyserskiej "Ligi Sprawiedliwości". Doszło do tego, choć po premierze kinowego widowiska oficjalnie zaprzeczano jej istnieniu. Jednak fani wiedzieli swoje, a Zack Snyder regularnie dokarmiał ich ciekawość wrzucając na swoje media społecznościowe kadry z własnej wersji "Ligi Sprawiedliwości".

Teraz Zack Snyder ujawnił, że ma również wersję reżyserską innego swojego widowiska - "Sucker Punch". Reżyser nie powiedział nic na temat szczegółów tej wersji. Zapewne liczy na to, że jego fani chwycą przynętę, zaczną domagać się jej ujawnienia, co da Snyderowi sporo okazji do wrzucania materiałów z reżyserskiej wersji do sieci. I kto wie, może ostatecznie zobaczymy, jak pierwotnie miał wyglądać "Sucker Punch", zanim Snyder uległ naciskom studia, by uczynić film bardziej komercyjnym.

"Sucker Punch" był kosztującym ponad 80 milionów dolarów widowiskiem, które trafiło do kin w 2011 roku. Opowiadał historię młodej dziewczyny zamkniętej w zakładzie psychiatrycznym, która knuje ucieczkę. Film nie był kasowym sukcesem. W amerykańskich kinach zarobił zaledwie 36 milionów dolarów, z czego ponad połowę w weekend otwarcia (a i tak przegrał walkę o pierwsze miejsce z "Dziennikiem cwaniaczka 2"). Globalnie zgarnął prawie 90 milionów.