"Squid Game", "Nocny agent" coraz bliżej

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Squid+Game%22%2C+%22Nocny+agent%22+coraz+bli%C5%BCej.+Szef+platformy+Natflix+wskazuje%2C+kiedy+serialowe+hity+powr%C3%B3c%C4%85-155132
"Squid Game", "Nocny agent" coraz bliżej
Wczoraj odbyło się kwartalne spotkanie akcjonariusz Netfliksa, na którym jej szefowie podzielili się wynikami za pierwszy kwartał oraz zarysowali plany na najbliższą przyszłość.

Netflix chwali się sukcesami. Zapowiada, że przestanie się nimi chwalićTed Sarandos i Greg Peters mieli powody do zadowolenia. Walka z dzieleniem kont oraz podwyżki opłat za subskrypcje przyniosły wymierne korzyści.

Netflix w pierwszym kwartale zanotował przychód w wysokości 9,4 mld dolarów oraz dochód operacyjny w wysokości 2,6 mld dolarów. To wyniki dużo lepsze od tych, jakie podawano rok temu.

Platforma, która miała już okres zawahania i spadku liczby użytkowników, teraz zaliczyła kolejny kwartał triumfalnego wzrostu. Liczba subskrybentów wzrosła bowiem o 9,3 mln i wynosi 269,6 mln.

Co jednak interesujące, szefowie Netfliksa ogłosili, że jest to ostatni rok, kiedy dzielą się publicznie informacjami na temat liczby użytkowników platformy. Od przyszłego roku te dane nie będą dostępne opinii publicznej.


Serialowe hity Netfliksa szykują się na powrót

Ted Sarandos przypomniał również, że największe hity serialowe platformy Netflix już wkrótce powrócą z nowymi sezonami.

Nie ujawnił co prawda żadnych dat. Zapowiedział jednak, że "Squid Game", "Nocny agent" oraz finalny sezon "Cobra Kai" będą mieć swoje premiery w drugim półroczu tego roku.

Sarandos obiecuje też na drugą połowę kolejne odsłony serialu "Outer Banks", "Emily w Paryżu" oraz "Potwora" (antologia tym razem opowie o braciach Menendez).

Wśród gorących serialowych nowości Sarandos wymienia: western Petera Berga "American Primeval", biografię Ayrtona Senny oraz serial z Nicole Kidman "The Perfect Couple".

Zwiastun serialu "Nocny agent"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones