Kiedy premiera 2. sezonu "Squid Game"? Netflix składa deklarację

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+obiecuje%2C+%C5%BCe+w+tym+roku+zobaczymy+2.+sezon+%22Squid+Game%22-153783
Kiedy premiera 2. sezonu "Squid Game"? Netflix składa deklarację
Netflix podzielił się wczoraj wynikami finansowymi za czwarty kwartał. Przy okazji podał tez plany na nadchodzący rok. Fanów "Squid Game" ucieszy to, że padła deklaracja, kiedy zobaczymy drugi sezon.

Powrót wielkiego hitu platformy NetflixW liście do akcjonariuszy włodarze platformy Netflix przyznali, że ubiegłoroczne strajki mają efekt na tegoroczny układ programowy. Zapewnili jednak, że "Squid Game" trafi na platformę w tym roku. Dokładnej daty nie podano.

Pierwszy sezon "Squid Game" zadebiutował na Netfliksie 17 listopada 2021 roku i błyskawicznie zdobył ogromną popularność na całym świecie.


456 bardzo różnych od siebie osób otrzymuje zaproszenia do udziału w tajemniczej grze. Łączy ich jedno - wszyscy mają poważne problemy finansowe. Gra, w której stawką jest 45,6 miliarda południowokoreańskich wonów, toczy się na tajnym i zamkniętym terenie i obejmuje serię "tradycyjnych" dziecięcych zabaw, w których karą za przegraną jest śmierć. Komu uda się wygrać w tę okrutną grę i jaki, tak naprawdę, jest jej cel?

W drugim sezonie ponownie wystąpią: Byung-hun Lee, czyli Lider, Ha-joon Wi, czyli detektyw Jun-ho, oraz Yoo Gong.

Nowymi osobami w obsadzie są: Gyoo-yeong Park ("Sweet Home"), Yu-ri Jo, Ae-sim Kang ("Move to Heaven"), Lee David ("Svaha: The Sixth Finger"), Jin-wook Lee ("Sweet Home"), T.O.P. ("Kanciarz: Ukryta karta"), Jae-won Roh ("Missing Yoon") i Ji-an Won ("D.P.").

Na stanowisko reżysera powrócił Dong-hyuk Hwang.

Zobacz Serial Killers o pierwszym sezonie "Squid Game"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones