Netflix ujawnia obsadę 2. sezonu "Squid Game". Kto dołączy do gry?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+ujawnia+obsad%C4%99+2.+sezonu+%22Squid+Game%22.+Kto+do%C5%82%C4%85czy+do+gry-151308
Netflix ujawnia obsadę 2. sezonu "Squid Game". Kto dołączy do gry?
źródło: materialy promocyjne
Czas na kolejną rundę "Squid Game"! Netflix przedstawił aktorów, którzy dołączyli do obsady drugiego sezonu bijącego rekordy popularności serialu.

Obsada i reżyser 2. sezonu "Squid Game" podczas czytania scenariusza

Kogo zobaczymy w drugim sezonie "Squid Game"?


W drugim sezonie "Squid Game" do rozgrywki dołączą Gyoo-yeong Park ("Sweet Home"), Yu-ri Jo, Ae-sim Kang ("Move to Heaven"), Lee David ("Svaha: The Sixth Finger"), Jin-wook Lee ("Sweet Home"), T.O.P. ("Kanciarz: Ukryta karta"), Jae-won Roh ("Missing Yoon") i Ji-an Won ("D.P."). Dołączą oni do obsady znanej z pierwszego sezonu. Do swoich ról powrócą Byung-hun Lee, czyli Lider, Ha-joon Wi, czyli detektyw Jun-ho, oraz Yoo Gong. W pozostałych rolach Si-wan Im ("Zgubiony telefon"), Ha-Neul Kang ("Midnight Runners"), Seong-hoon Park ("Chwała") i Dong-kun Yang ("Yaksha: Decydująca misja").

Na stanowisko reżysera powrócił Dong-hyuk Hwang. Będzie on też pełnił obowiązki producenta wykonawczego. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku. Wkrótce na Netflix trafi inspirowany serialem reality show. Jego uczestnicy walczą o rekordową nagrodę wynoszącą 4,56 miliona dolarów. 

Przeczytaj: Netflix zrobił im prawdziwe Squid Game. Horror na planie inspirowanego serialem reality show.

"Squid Game" w programie Serial Killers


Pierwszy sezon "Squid Game" zadebiutował na Netfliksie 17 listopada 2021 roku i błyskawicznie zdobył ogromną popularność na całym świecie. Do dziś pozostaje najpopularniejszym serialem platformy. Zobaczcie odcinek programu Serial Killers, w którym rozmawiają o nim Marcin Dąbkowski i Bartek Czartoryski.456 bardzo różnych od siebie osób otrzymuje zaproszenia do udziału w tajemniczej grze. Łączy ich jedno - wszyscy mają poważne problemy finansowe. Gra, w której stawką jest 45,6 miliarda południowokoreańskich wonów, toczy się na tajnym i zamkniętym terenie i obejmuje serię "tradycyjnych" dziecięcych zabaw, w których karą za przegraną jest śmierć. Komu uda się wygrać w tę okrutną grę i jaki, tak naprawdę, jest jej cel?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones