"The Book of Clarence": LaKeith Stanfield i Omar Sy w biblijnym eposie twórcy "Zemsty rewolwerowca"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Book+of+Clarence%22%3A+LaKeith+Stanfield+i+Omar+Sy+w+biblijnym+eposie+tw%C3%B3rcy+%22Zemsty+rewolwerowca%22-148109
"The Book of Clarence": LaKeith Stanfield i Omar Sy w biblijnym eposie twórcy "Zemsty rewolwerowca"
źródło: Getty Images
autor: Dominik Bindl
LaKeith Stanfield oraz Omar Sy zagrają główne role w nowym filmie Jeymesa Samuela, twórcy zeszłorocznej "Zemsty rewolwerowca". "The Book of Clarence" powstanie pod banderą studia Legendarny.

"The Book of Clarence": szczegóły filmuW wywiadzie z serwisem Deadline Samuel opisał nowy projekt w następujący sposób: pamiętacie wystawne widowiska będące ekranizacjami biblijnych historii albo rozgrywające się wokół nich? "Dziesięcioro przykazań", "Opowieść wszech czasów", "Samsona i Dalilę" i "Ben-Hura", którego akcja łączy się z wydarzeniami z Biblii? Taka będzie właśnie "The Book of Clarence". To pełna zabawy fantazja. Scenariusz jest już napisany i gotowy do realizacji. Jego akcja rozgrywa się w 29 roku po narodzeniu Chrystusa.    

GettyImages-1398067858.jpg Getty Images © Andreas Rentz


LaKeith Stanfield i Omar Sy: najbardziej znane roleStanfield wcieli się w tytułowego bohatera. Dla aktora będzie to drugie po "Zemście rewolwerowca" zawodowe spotkanie z Samuelem. Inne znane tytuły w jego filmografii to: "Judasz i Czarny Mesjasz" (nominacja do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową), serial "Atlanta", "Przepraszam, że przeszkadzam", "Nieoszlifowane diamenty", "Na noże" oraz "Przechowania numer 12". 

Omar Sy jest jedną z większych gwiazd francuskiego kina. Światową popularność przyniosła mu rola w opartym na faktach komediodramacie "Nietykalni" z 2011 roku. Historia nietypowej przyjaźni zarobiła w kinach na całym świecie ponad 400 milionów dolarów. W kolejnych latach Sy wystąpił m.in. w takich filmach jak komedia sensacyjna "Nieobliczalni", ekranizacja komiksu "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", dramat "Jutro będziemy szczęśliwi" oraz widowisko "Jurassic World". W ubiegłym roku niespodziewanym hitem Netfliksa okazał się serial sensacyjny "Lupin" z Sy w roli tytułowego złodzieja.     

Zwiastun filmu "Zemsta rewolwerowca"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones