FOTO: Poznajcie nowego "Płatnego mordercę" z filmu Johna Woo

IGN / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Nathalie+Emmanuel+i+Omar+Sy+w+filmie+%22The+Killer%22+Johna+Woo-156181
FOTO: Poznajcie nowego "Płatnego mordercę" z filmu Johna Woo
23 sierpnia pa platformie streamingowej Peacock widzowie z USA będą mogli obejrzeć nową wersję filmu Johna Woo "Płatny morderca". W "The Killer" wystąpią Nathalie Emmanuel i Omar Sy. Serwis IGN opublikował trzy pierwsze zdjęcia, na których widzimy bohaterów produkcji. Możecie zobaczyć je poniżej.


"The Killer" – co wiemy o filmie?W "The Killer" Emmanuel wciela się w Zee, tajemniczą zabójczynię znaną w Paryżu jako Królowa Umarłych. Kiedy podczas wykonywanego zlecenia od jej mentora Finna (Sam Worthington) bohaterka odmawia morderstwa młodej niewidomej kobiety (Diana Silvers), świat Zee obraca się przeciw niej. Wplątana w kryminalną intrygę, musi znowu zmierzyć się ze swoją przeszłością. Zerwane sojusze przyciągają uwagę inspektora policji (Sy).

Scenarzystą filmu został Brian Helgeland (laureat Oscara za "Tajemnice Los Angeles"). W obsadzie znaleźli się również Eric Cantona ("Alias"), Tchéky Karyo ("Połączeni przeszłością") i Grégory Montel ("Pierwsza klasa").

Zrealizowany w Hong Kongu oryginał trafił na ekrany kin w 1989 roku. Opowiada o płatnym mordercy, który postanawia zamordować wysoko postawionego bossa mafijnego, aby zdobyć pieniądze na operację ukochanej. Dawni pracodawcy wydają na niego wyrok śmierci, a jego tropem podąża zdeterminowany policjant, w którym odnajduje nieoczywistego sojusznika.

NA SKRÓTY: "Płatny morderca"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones