Growe wampiry na dużym ekranie. Będzie adaptacja "El Paso, Elsewhere"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/LaKeith+Stanfield+gwiazd%C4%85+adaptacji+%22El+Paso%2C+Elsewhere%22.+To+strzelanka+z+wampirami-155174
Growe wampiry na dużym ekranie. Będzie adaptacja "El Paso, Elsewhere"
Wampiry nie sprzedają się ostatnio w kinach za dobrze, ale Hollywood nie zamierza zaprzestać prób zarabiania na nich. Najnowszej podejmie się jeden z producenckich weteranów Lorenzo di Bonaventura (cykl "Transformers"). Dla Sony szykuje adaptację gry "El Paso, Elsewhere".

LaKeith Stanfield zapoluje na wampiryGwiazdą projektu został LaKeith Stanfield ("Księga Clarence'a"). Wcieli się w postać imieniem James Savage. James próbuje odnaleźć się po zakończeniu bardzo toksycznej relacji. Tymczasem jego była dziewczyna Janet przygotowuje się do rytuału, który zakończy świat, jaki znamy. W filmie James przemierza świat pełen potworów odkrywając prawdę na temat swoich nałogów i skrzywionego poczucia własnej wartości. Z kolei Janet odkrywa, że jedyna droga do miłości wiedzie przez proces uzdrowienia.


Punktem wyjścia dla fabuły jest gra z 2023 roku "El Paso, Elsewhere" wydana na Windows i Xbox. Jest to strzelanka, w której gracz wciela się w postać próbujący powstrzymać wampirzycę i byłą dziewczynę bohatera przed zniszczeniem świata.

Film jest na razie na wczesnym etapie rozwoju. Nie ma ani scenarzysty ani reżysera.

Zwiastun gry "El Paso, Elsewhere"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones