LaKeith Stanfield Srebrnym Surferem? Co oznacza jego post?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/LaKeith+Stanfield+reaguje+na+informacj%C4%99%2C+%C5%BCe+Julia+Garner+to+Silver+Surfer+w+Marvelu-154915
LaKeith Stanfield Srebrnym Surferem? Co oznacza jego post?
źródło: Getty Images
autor: Phillip Faraone
Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Julia Garner została wybrana do roli Srebrnej Surferki w widowisku "The Fantastic Four" Marvela. Jedną z osób, która zareagowała w sieci na ten news, był aktor LaKeith Stanfield. Jego (skasowany) post na Instagramie wywołał poruszenie wśród fanów.

Czy LaKeith Stanfield sugeruje, że mógł zostać Srebrnym Surferem?Aktor znany z serialu "Atlanta" oraz filmów "Księga Clarence'a" i "Nawiedzony dwór" LaKeith Stanfield opublikował na Instagramie ten oto post:


Post został już skasowany, ale w sieci nic nie ginie i teraz fani próbują dociec, co aktor miał na myśli. Część sądzi, że Stanfield przyznaje, że ubiegał się o rolę Srebrnego Surfera i jej nie dostał. Zwolennicy spiskowych teorii dziejów sugerują jednak, że być może aktor prowadzi grę z fanami i w rzeczywistości pośrednio dał do zrozumienia, że w filmie wystąpi jako Norrin Radd (który w komiksach był Srebrnym Surferem, a w filmie być może nim nie jest).


Multiwersum wciąż rozwijane? Multum spekulacji na temat "Fantastycznej Czwórki"Oficjalnie wiadomo jedynie tyle, że Julia Garner to Silver Surfer z widowiska "The Fantastic Four". Portal Deadline dodaje jednak, że prawdopodobnie wcieli się w postać Shalli-Bal (w komiksach ukochana Norrina Radda).

To zdaje się wspierać krążącą od jakiegoś czasu teorię, że bohaterowie (lub ich część) będą pochodzić z równoległego uniwersum i w jakiś sposób zostaną przeniesieni do Ziemi-616 (czyli głównego uniwersum Marvela).

Z kolei Justin Kroll twierdzi, że wbrew wcześniejszym doniesieniom Javier Bardem nie otrzymał na razie oferty zagrania Galactusa. Główny złoczyńca widowiska "The Fantastic Four" pozostaje nieobsadzony i na razie nie prowadzone są w tej sprawie rozmowy z aktorami.

Z kolei Daniel Richtman dzieli się informacją, że w filmie mają się pojawić dzieci Reeda i Sue. Nie określa jednak, ile lat będą mieli Franklin i Valeria.

Zwiastun filmu "Księga Clarence'a
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones