"Władca pierścieni: Wojna na północy" po polsku na wszystkich platformach

Informacja prasowa /
https://www.filmweb.pl/news/%22W%C5%82adca+pier%C5%9Bcieni%3A+Wojna+na+p%C3%B3%C5%82nocy%22+po+polsku+na+wszystkich+platformach-76555
Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że  że gra "Władca pierścieni: Wojna na Północy" ukaże się w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej, kinowej (napisy) lub angielskiej. Lokalizacja będzie dostępna na wszystkich platformach sprzętowych – komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

  

"Władca pierścieni: Wojna na Północy" to gra, która dzięki pełni licencji odda fanom produkt przepełniony niepowtarzalnym klimatem świata Tolkiena. Gracze wcielą się w bohaterów biorących udział w Bitwie o Północ, będącej częścią wielkiej Wojny o Pierścień. Będą podróżować przez nieznane ziemie dalekiej Północy i poznają niesłyszane dotąd legendy Śródziemia. Będą również mięli okazję spotkać na swej drodze zarówno nowe, ciekawe postacie jak i  bohaterów znanych z książek oraz filmów. Zanim jednak wyruszą na bitwę z siłami ciemności gracze poddadzą swoich herosów modyfikacji, tak by ich wygląd i początkowe zdolności jak najlepiej pasowały ich stylowi rozgrywki. W trakcie gry będą dostępne typowe mechanizmy RPG pozwalające  rozwijać umiejętności, specjalne zdolności postaci, ulepszać ich broń, tak by skutecznie przeciwstawić się wojskom Saurona.

Cechy gry:

* Polska kinowa lub angielska wersja językowa na wszystkich platformach do wyboru
* Pełna licencja świata J.R.R. Tolkiena: współpraca z Warner Bros Interactive Entertainment dała grze pełnię licencji świata Śródziemia, zarówno edycji książkowych jak i jej adaptacji filmowych.
* Tryb kooperacji online: innowacyjny tryb kooperacji online, pozwalający nawet trzem graczom stworzyć własną Drużynę i wspólnie walczyć z hordami Saurona
* Rozbudowany system rozgrywki: gra posiada zaawansowany, ale jednocześnie intuicyjny w obsłudze system rozwoju postaci, który umożliwi graczom walkę w stylu jak im najbardziej odpowiada.