Ścieżka dźwiękowa gry "Forza Horizon" zmiksowana przez Roba da Bank

Informacja nadesłana: Microsoft / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%C5%9Acie%C5%BCka+d%C5%BAwi%C4%99kowa+gry+%22Forza+Horizon%22+zmiksowana+przez+Roba+da+Bank-89251
Fabuła "Forza Horizon" rozgrywa się wokół fikcyjnego festiwalu muzycznego dla miłośników motoryzacji – Horizon Festival. Obszerna ścieżka dźwiękowa gry, obejmująca ponad 65 utworów od ponad 60 najpopularniejszych wykonawców, została przygotowana specjalnie do gry przez Roba da Bank, DJa radia BBC i twórcę europejskich imprez muzycznych Bestival. Gracze będą mogli ustawić odbiorniki w samochodach na jedną z trzech stacji radiowych, grających odmienne style i gatunki muzyczne, prowadzonych przez DJów przekazujących graczowi najnowsze informacje o Horizon Festival.

W grze dostępne będą następujące stacje radiowe:
Stacja 1 / „Horizon Bass Arena” – Energetyczna mieszanka najnowszych hitów muzyki elektronicznej, od dubstep, przez elektro, po drum & bass. Jeżeli lubisz pulsujący bas, znajdziesz go tutaj.Stacja 2 / „Horizon Pulse” – Niezależne brzemienia, zmiksowane pod podróże po niekończących się drogach.Stacja 3 / “Horizon Rocks” – Jeżeli słyszysz gitarę, to trafiłeś. Niezależnie, czy chcesz posłuchać młodych talentów, debiutujących w 2012 roku, czy legendarnych wykonawców, szykujących się na ostatni w karierze koncert, w tej stacji znajdziesz przegląd najlepszych przedstawicieli cięższego brzmienia.

W ramach poszczególnych stacji w grze Forza Horizon, dostępne będą następujące utwory: