Autor "Legendy Herkulesa" jakimś cudem dostał kolejną szansę. Tym razem od samego Jackiego Chana

Screendaily / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Autor+%22Legendy+Herkulesa%22+jakim%C5%9B+cudem+dosta%C5%82+kolejn%C4%85+szans%C4%99.+Tym+razem+od+samego+Jackiego+Chana-105043
Renny Harlin nie ustaje w próbach przerwania swojej trwającej od wielu lat złej passy reżyserskiej. Autor "Legendy Herkulesa", która przy budżecie w wysokości 70 mln dolarów zarobiła w Stanach zaledwie 18,8 mln, właśnie został zatrudniony przez Chińczyków. Dla Talent International Film Co. i Dasym Entertainment zrealizuje komedię akcji pt. "Skiptrace".Bohaterem filmu jest policjant (Jackie Chan). Jego siostrzenica (Fan Bingbing) wpada w poważne tarapaty z bandziorami, których przywódca od lat wymaka się bohaterowi. Zdesperowany postanawia odnaleźć i ściągnąć do Hongkongu jedyną osobę, która może mu pomóc zbliżyć się do mafijnego bossa. Tą osobą jest gadatliwy Amerykanin i nałogowy hazardzista (Seann William Scott).

Pomysłodawcą fabuły jest sam Chan. Pierwotnie "Skiptrace" miało być reżyserskim debiutem w pełnometrażowym kinie aktorskim Sama Fella. Autor "ParaNormana" jednak opuścił projekt, a zdjęcia mają się rozpocząć już w sierpniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones