Aaron Eckhart, Ben Kingsley kontra rekiny

Screendaily / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aaron+Eckhart%2C+Ben+Kingsley+w+nowym+filmie+re%C5%BCysera+%22Szklanej+pu%C5%82apki+2%22-154087
Aaron Eckhart, Ben Kingsley kontra rekiny
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Aaron Eckhart ("Pułapka") i Ben Kingsley ("Dalíland") znaleźli się w survivalowym thrillerze. Projekt nosi tytuł "Deep Water" i jest aktualnie w postprodukcji.

"Deep Water" - nowy film od reżysera "Szklanej pułapki 2""Deep Water" zostanie zaprezentowane potencjalnym dystrybutorom podczas odbywających się równolegle do Berlinale targów EMF.

GettyImages-1497540145.jpg Getty Images © Elyse Jankowski


Zdjęcia kręcone były w ubiegłym roku w Hiszpanii i Nowej Zelandii. W obsadzie są również: Molly Wright, Angus Sampson, Nashi oraz gwiazda zespołu k-pop UNIQ Li Wenhan.

Za kamerą stanął Renny Harlin, kiedyś reżyser hitów pokroju "Szklana pułapka 2", a obecnie filmów w stylu "Elita złodziei".

"Deep Water" będzie historią pasażerów pechowego lotu z Los Angeles do Szanghaju. W czasie przelotu nad Pacyfikiem samolot musi awaryjnie lądować na wodzie. Wkrótce wokół samolotu zbierają się wygłodniałe rekiny. Pasażerowie muszą ze sobą współpracować, jeśli chcą przeżyć.

Zwiastun filmu "Elita złodziei"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones