Bill Skarsgård skazany za posiadanie marihuany

TMZ / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bill+Skarsg%C3%A5rd+zap%C5%82aci+40+tysi%C4%99cy+koron+grzywny+za+posiadanie+marihuany-154139
Bill Skarsgård skazany za posiadanie marihuany
źródło: Getty Images
autor: Michael Kovac
Bill Skarsgård, gwiazda dylogii "To" i czwartej części cyklu "John Wick", ma świetną ekipę ludzi dbających o jego interesy. Zachodnie media prawie przeoczyły sprawę karną, jaka toczyła się przeciwko aktorowi w rodzinnej Szwecji. Wypatrzyli ją dopiero czujni dziennikarze brukowca TMZ.

Bill Skarsgård złapany na posiadaniu marihuanyW środę Bill Skarsgård stanął przed sądem w Sztokholmie, gdzie usłyszał wyrok w sprawie o posiadanie środków odurzających.

Aktor przyznał się do winy i współpracował z organami sprawiedliwości, dzięki czemu uniknął kary więzienia. Ostatecznie sąd nakazał mu zapłacenie tylko grzywny w wysokości 40 tysięcy koron.

Wyrok dotyczy sprawy z października ubiegłego roku. Bill Skarsgård został wtedy aresztowany przez policję na lotnisku Arlanda. Znaleziono przy nim 2,43 g marihuany.

GettyImages-1167601818.jpg Getty Images © Debra L RothenbergBill Skarsgård - nowy ulubieniec HollywoodChoć Bill Skarsgård jest Szwedem, to na dobre zadomowił się w Hollywood. Aktor może przebierać w licznych projektach. Od czasu dylogii "To", w której wcielił się w kultową postać Pennywise'a, amerykańskie wytwórnie filmowe kuszą go zarówno ambitnymi jak i komercyjnymi projektami.

W ostatnim czasie mogliście go oglądać w filmach "Barbarzyńcy" i "John Wick 4". A jeszcze lepiej wygląda jego przyszłość. Skarsgård gra tytułowego "Nosferatu" u Roberta Eggersa. Jest też gwiazdą nowej ekranizacji komiksu "Kruk" oraz w obsadzie widowiska historycznego "Emperor", gdzie zagrał Filipa II Habsburga.

Zwiastun filmu "John Wick 4"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones