Szok i niedowierzanie! Oto Bill Skarsgård jako Kruk! Pierwsze zdjęcie z "The Crow"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Szok+i+niedowierzanie+Oto+Bill+Skarsg%C3%A5rd+jako+Kruk-154354
Szok i niedowierzanie! Oto Bill Skarsgård jako Kruk! Pierwsze zdjęcie z "The Crow"
Szykujcie się na zaskoczenie! Wreszcie ujawniono, jak wygląda Bill Skarsgård jako Kruk! Zobaczcie pierwsze zdjęcie z filmu "The Crow", za kamerą którego stanął Rupert Sanders. Film wejdzie do kin już w czerwcu.

Oto nowy"Kruk". O czym opowie?
"The Crow" to historia bratnich dusz: Eric Draven (Bill Skarsgård) i Shelly Webster (FKA twigs) zostają brutalnie zamordowani, kiedy demony z przeszłości wreszcie ich dopadły. Eric otrzymał szansę uratowania swojej jedynej, wielkiej miłość, poprzez poświęcenie samego siebie. Eric zatraca się w poszukiwaniu bezlitosnej zemsty przemierzając w tym celu światy żywych i umarłych oraz by naprawić dokonane zło.

W obsadzie są również Danny Huston, Laura Birn, Sami Bouajila i Jordan Bolger.

Amerykańska data premiery "The Crow" została wyznaczona na 7 czerwca. Miejsce to wcześniej zajmowała "Ballerina", ale - jak już o tym informowaliśmy - ten film został przesunięty na czerwiec przyszłego roku.

Długa droga nowego "Kruka" na ekranyPróby zekranizowania komiksu trwają od 2008 roku, kiedy to prawa do niego przejęło Relativity Media, a za kamerą stanął Stephen Norrington ("Blade - Wieczny łowca"). Już wtedy z projektem związał się Nick Cave jako współautor scenariusza. Pierwotnie gwiazdą projektu miał być Luke Evans.

Norrington trwał przy projekcie przez dwa lata. Po nim za reżyserię miał odpowiadać Juan Carlos Fresnadillo ("28 tygodni później"). W 2012 roku projekt przejął F. Javier Gutiérrez ("Rings"), a w 2013 roku powrócił do niego Luke Evans.

Pod koniec 2014 roku znów nastąpiła zmiana na stanowisku reżysera. To właśnie wtedy zatrudniony został Corin Hardy. Tymczasem sfrustrowany Evans ogłosił, że nie może dłużej czekać i po raz drugi zrezygnował z głównej roli.

W 2015 roku wydawało się, że film wreszcie powstanie. Gwiazdą miał być Jack Huston, a ekipa przebywała już w Pinewood Studios. Wtedy jednak okazało się, że Relativity Media zbankrutowało. Produkcja została wstrzymana na czas nieokreślony.

"The Crow" został ponownie wskrzeszony we wrześniu 2017 roku przez studio Sony. Wytwórnia pozostawiła Hardy'ego na stanowisku reżysera, a jako gwiazdę zaangażowano Jasona Momoę. Na pięć tygodni przed rozpoczęciem zdjęć Hardy i Momoę odeszli po konflikcie z jednym z producentów.   

7 WSPANIAŁYCH: Najlepsze ekranizacje komiksów


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones