Powstanie sequel "Pana życia i śmierci". Cage i Skarsgard jako ojciec i syn

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstanie+sequel+%22Pana+%C5%BCycia+i+%C5%9Bmierci%22.+Cage+i+Skarsgard+jako+ojciec+i+syn-150668
Powstanie sequel "Pana życia i śmierci". Cage i Skarsgard jako ojciec i syn
"Pan życia i śmierci" Andrew Niccola doczeka się sequela. I to nie z nie byle jaką obsadą, bo na ekran powróci Nicolas Cage, zaś w jego syna wcieli się Bill Skarsgard

"Pan życia i śmierci 2" - co wiemy o kontynuacji flmu z Nicolasem Cage'mZa kamerą kontynuacji ma ponownie stanąć Niccol ("Gattaca. Szok przyszłości", "Wyścig z czasem"). Zaś bohaterem filmu ponownie będzie Jurij Orłow, najsłynniejszy i nieuchwytny handlarz bronią. Gdy Jurij odkrywa, że ma nieślubnego syna, próbuje zawrócić go z przestępczej ścieżki. Niestety, niedaleko pada jabłko od jabłoni - młody Anton chce przebić dokonania ojca. Nie interesuje go wyłącznie sprzedaż broni. Tworzy armię najemników, którą planuje wykorzystać w konfliktach na Bliskim Wschodzie. 


Film ma być historią rywalizacji obydwu bohaterów - nie tylko o wpływy w lukratywnym biznesie śmierci, ale i o tę samą kobietę.

"To świat, w którym jest tyle niezbadanych ścieżek i bohaterowie, o których można opowiedzieć znacznie więcej - mówi Niccol - Nie mogę się doczekać, aż spędzę więcej czasu w towarzystwie czarującego diabła Orłowa oraz jego jeszcze gorszego syna". Wy też nie możecie się doczekać?

"Renfield" - zwiastun najnowszego filmu z Nicolasem Cage'mNiedawno widzieliśmy Nicolasa Cage'a w filmie "Renfield", gdzie zagrał samego Drakulę. Bohaterem produkcji jest Renfield (Nicholas Hoult), sługa wampirzego hrabiego, który postanawia zmienić swoje życie po odnalezieniu miłości. Za kamerą stanął Chris McKay.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones