Borys Szyc jako "Czuły" na pierwszych zdjęciach z "Warszawianki". Kiedy serial trafi na SkyShowtime?

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Borys+Szyc+jako+%22Czu%C5%82y%22+na+pierwszych+zdj%C4%99ciach+z+%22Warszawianki%22.+Kiedy+serial+trafi+na+SkyShowtime-150490
Borys Szyc jako "Czuły" na pierwszych zdjęciach z "Warszawianki". Kiedy serial trafi na SkyShowtime?
źródło: Materiał nadesłany
"Warszawianka" to pierwsza polska produkcja oryginalna SkyShowtime. Serial na podstawie scenariusza Jakuba Żulczyka wyreżyserował Jacek Borcuch. W roli głównej Borys Szyc. Produkcja zadebiutuje już w czerwcu w serwisie SkyShowtime. 

Borys Szyc

O czym opowiada "Warszawianka", pierwsza polska produkcja oryginalna SkyShowtime?


SkyShowtime ogłosiło dzisiaj, że pierwszy polski serial oryginalny "Warszawianka" zadebiutuje w serwisie już w czerwcu. Produkcja liczy jedenaście 40-minutowych odcinków. 

Serial opowiada o tragikomicznych losach czterdziestoletniego playboya, miejskiej legendy, która nieustająco walczy z rzeczywistością, próbując uchwycić sens własnego istnienia we współczesnym świecie. Franek Czułkowski aka Czuły (w tej roli Borys Szyc) to postać głęboko złożona - nieodpowiedzialny imprezowicz, seryjny uwodziciel i jednocześnie przyjaciel wszystkich.

Z głową pełną marzeń i talentem pisarskim Czuły skradł serca pokolenia X, ale nie dojrzał. Mając, a potem straciwszy wszystko, próbuje nadać sens współczesnemu światu w otoczeniu najciekawszych postaci miasta.

Jakub Żulczyk, autor scenariusza, tak mówi o serialu: 

Są ludzie, którzy dodają koloru do naszego życia - sami jednak żyją na granicy czerni. Warszawianka to historia Franka "Czułego" – czterdziestolatka, który wciąż jest nastolatkiem. Najlepszego i najgorszego ojca na świecie. Uwikłanego w miasto bajeranta. Dobrego faceta, który wciąż podejmuje złe decyzje. Wciąż zakochanego mężczyzny, który nie ma pojęcia, jak kochać. Niewielu jest takich gości jak Czuły i wierzę, że widzowie wciągną się w tę opowieść, ponieważ wielu z nas odnajdzie w jego historii część siebie. SkyShowtime pokazało pełne zaangażowanie i wsparcie dla serialu i jest świetnym miejscem dla "Warszawianki".

Zobacz pierwsze zdjęcia z "Warszawianki"


Borys Szyc
Borys Szyc i Milena Goździela
Borys Szyc i Milena Goździela
Borys Szyc i Piotr Polak
Maja Pankiewicz i Borys Szyc
Marianna Zydek
Zofia Wichłacz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones