"Langer": SkyShowtime pracuje nad adaptacją powieści Remigiusza Mroza. Co wiemy o serialu?

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Langer%22%3A+SkyShowtime+pracuje+nad+adaptacj%C4%85+powie%C5%9Bci+Remigiusza+Mroza.+Co+wiemy+o+serialu-155939
"Langer": SkyShowtime pracuje nad adaptacją powieści Remigiusza Mroza. Co wiemy o serialu?
źródło: Materiały prasowe
autor: Olga Majrowska
Jakiś czas temu informowaliśmy, że trwają prace nad pierwszą polską produkcją oryginalną SkyShowtime. Przeczytaj: Trwają zdjęcia do pierwszego polskiego serialu SkyShowtime. Co wiemy o "Ślebodzie"? Teraz platforma zapowiada kolejny polski serial. Będzie to adaptacja powieści Remigiusza Mroza.

Co wiemy o "Langerze"?


"Langer" to sześcioodcinkowy thriller. W roli tytułowego Piotra Langera – młodego i rzutkiego biznesmena, który po tragicznie zmarłym ojcu odziedziczył holding finansowy – zobaczymy Jakuba Gierszała. W oficjalnym opisie czytamy: 

W czasie wolnym od pracy Piotr oddaje się swojej wieloletniej pasji – jest nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta – Nina, która, aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem, które nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży...?

Serial wyreżyseruje Łukasz Palkowski. Obowiązki producentki pełni Violetta Furmaniuk-Zaorska, która miała już okazję pracować przy serialowych adaptacjach prozy Remigiusza Mroza ("Chyłka", "Behawiorysta").

Zobacz zwiastun filmu "Kos"


Wśród polskich produkcji dostępnych wyłącznie w SkyShowtime jest m.in. opowiadający o Tadeuszu Kościuszce dramat historyczny "Kos" w reżyserii Pawła Maślony, który rozbił bank podczas ubiegłorocznego festiwalu w Gdyni. W rolach głównych Jacek Braciak, Bartosz Bielenia, Jason Mitchell, Robert Więckiewicz i Agnieszka Grochowska. Zobaczcie jego zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones