Kelly Reilly, Cole Hauser i Luke Grimes w spin-offie "Yellowstone". Co wiemy o "2024"?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kelly+Reilly%2C+Cole+Hauser+i+Luke+Grimes+w+spin-offie+%22Yellowstone%22.+Co+wiemy+o+%222024%22-155859
 Kelly Reilly, Cole Hauser i Luke Grimes w spin-offie "Yellowstone". Co wiemy o "2024"?
Znani z "Yellowstone" Kelly Reilly, Cole Hauser i Luke Grimes powrócą do swoich ról w spin-offie zatytułowanym "2024". Role w serialu negocjują Matthew McConaughey i Michelle Pfeiffer.

Kelly Reilly jako Beth Dutton w serialu "Yellowstone"

Luke Grimes jako Kayce Dutton w serialu "Yellowstone"

Cole Hauser jako Rip Wheeler w serialu "Yellowstone"

"2024": gwiazdy "Yellowstone" powrócą do swych ról


Kelly Reilly, Luke Grimes i Cole Hauser, czyli Beth i Kayce Duttonowie oraz Rip Wheeler z "Yellowstone" powrócą do swoich ról w zbliżającym się spin-offie serialu zatytułowanym "2024". Jak podaje portal MovieWeb, podobno mieli oni domagać się stawki w wysokości 1,25 miliona dolarów za odcinek, dokładne kwoty, jakie udało im się wynegocjować, nie są jednak znane. 

Mało prawdopodobne jest za to, aby w serialu pojawił się będący gwiazdą "Yellowstone" Kevin Costner. Aktor pracuje aktualnie nad kolejnymi odsłonami "Horyzontu". Przeczytaj: Kevin Costner nie boi się ryzyka. Kiedy ruszą zdjęcia do 3. i 4. części "Horyzontu"? Mówi się, że głównymi rolami w "2024" są zainteresowani Matthew McConaughey i Michelle Pfeiffer, ale ich udział nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. 

O czym opowiada "Yellowstone"? Zobacz zwiastun


Serial "Yellowstone" zadebiutował w 2018 roku. Grający główną rolę Kevin Costner został nagrodzony Złotym Globem. Zobaczcie zwiastun: John Dutton (Kevin Costner) wraz z rodziną żyją w Montanie, gdzie prowadzą największe ranczo w Stanach Zjednoczonych. O przejęciu cennej farmy myśli wiele potężnych i wpływowych podmiotów min. firma deweloperska prowadzona przez Dana Jenkinsa (Danny Huston) oraz przywódca indiańskiego rezerwatu sąsiadującego z posiadłością Duttonów, Thomas Rainwater (Gil Birmingham). John twardo odpiera kolejne propozycje i stawia czoło podstępnym wrogom. W walce z nimi wspierają go dzieci - prawnik Jamie (Wes Bentley), bizneswoman Beth (Kelly Reilly) oraz stojący zawsze u boku ojca i pracujący z nim na ranczo, Lee (Dave Annable).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones