Kevin Costner wróci do "Yellowstone"? "Muszą zaistnieć odpowiednie okoliczności"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Costner+rozwa%C5%BCa+powr%C3%B3t+do+%22Yellowstone-156118
Kevin Costner wróci do "Yellowstone"? "Muszą zaistnieć odpowiednie okoliczności"
źródło: Getty Images
autor: Dominik Bindl
Kevin Costner w burzliwych okolicznościach pożegnał się z "Yellowstone". Przeczytaj: Kevin Costner ujawnia szczegóły zwolnienia z "Yellowstone" podczas rozprawy rozwodowej. Teraz aktor deklaruje, że jeśli tylko pojawią się "sprzyjające okoliczności", chętnie wróci do roli Johna Duttona.

Kevin Costner wróci do "Yellowstone"?


Kevin Costner, który aktualnie promuje pierwszą część "Horyzontu", odniósł się do "Yellowstone" w rozmowie z Savannah Guthrie w programie "Today". Aktor zadeklarował wielkie przywiązanie do serialu Taylora Sheridana.

Kevin Costner jako John Dutton w serialu "Yellowstone"

Zawsze wspierałem ten projekt, kocham go – powiedział. Jest dla mnie bardzo ważny. Z największą przyjemnością wróciłbym do niego, gdyby pojawiły się odpowiednie okoliczności. Wydaje mi się, że wszyscy byśmy tego chcieli. Ale dla mnie naprawdę muszą zaistnieć sprzyjające okoliczności.

Odpowiedzialny za produkcję Paramount+ planuje premierę drugiej części finałowego, piątego sezonu "Yellowstone" w okolicach listopada. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Aktualnie Taylor Sheridan pracuje m.in. nad spin-offem zatytułowanym "2024". Do swoich ról powrócą w nim Kelly ReillyLuke Grimes i Cole Hauser.

O czym opowiada "Horyzont. Rozdział 1"? Zobacz zwiastun


"Horyzont. Rozdział 1" zadebiutował podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Na ekrany polskich kin trafi już pod koniec czerwca. Poza Kevinem Costnerem w filmie zobaczymy m.in. Jenę Malone, Siennę Miller i Sama Worthingtona. Zobaczcie zwiastun:

 

Tysiące marzycieli, poszukiwaczy lepszego jutra, przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych z nadzieją na znalezienie swojego miejsca na Ziemi. Narażeni na ataki rdzennych mieszkańców, broniących swojej ziemi i napaści bandytów szukających łatwego łupu, mierzą się z własnymi słabościami i gniewem natury w drodze ku wymarzonemu celowi. W kraju rozdartym krwawą wojną secesyjną krzyżują się losy szlachetnych i podłych, silnych i słabych, odważnych i tchórzy. Tylko nieliczni z nich dotrą do szczęśliwego kresu tej wielkiej wędrówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones