Paramount+ ma hit. Przez ile godzin odtwarzano "Knucklesa"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Paramount%2B+ma+hit.+Przez+ile+godzin+odtwarzano+%22Knucklesa%22-155348
Paramount+ ma hit. Przez ile godzin odtwarzano "Knucklesa"?
Platforma Paramount+, której produkcje są dostępne w Polsce na SkyShowtime, ma nowy rekord. "Knuckles" został właśnie ogłoszony najchętniej oglądanym serialem serwisu.

Rekordowy "Knuckles". Ile osób obejrzało serial?


Jak podaje The Hollywood Reporter, "Knuckles" w ciągu pierwszych trzech dni od premiery był odtwarzany łącznie przez cztery miliony godzin. Czas trwania sześcioodcinkowego spin-offu "Sonica" to 169 minut, co w przybliżeniu daje 1,42 miliona odtworzeń całości. Popularność serialu przyczyniła się też do wzrostu zainteresowania dostępnymi w ofercie platformy filmami o przygodach Sonica. Udostępnione przez serwis statystyki mówią, że w ciągu ostatniego weekendu były one oglądane trzy razy chętniej niż do tej pory.

Dla porównania tytuł zajmujący dziesiąte miejsce w cotygodniowych rankingach Netfliksa może się zazwyczaj pochwalić oglądalnością poziomie 1,5 miliona odtworzeń. "Knuckles" z pewnością szybko przeskoczy ten próg. 
 
Pilotowy odcinek "Knucklesa" wyreżyserował Jeff Fowler, twórca filmów "Sonic: Szybki jak błyskawica" i "Sonic 2: Szybki jak błyskawica". Tytułowemu bohaterowi użyczył głosu Idris Elba. Produkcja pierwotnie była zaplanowana jako sześcioodcinkowy miniserial. Czy w związku z jej ogromną popularnością platforma zdecyduje się zrealizować kolejne odcinki? Będziemy o tym informować.

Fani Sonica objawili się z pełną mocą – skomentował Jeff Grossman, wiceprezes ds. programowych w Paramount+. Jesteśmy podekscytowani rekordowym debiutem "Knucklesa" i niesamowitym wzlotem, jakiego doświadczyło całe uniwersum Sonica po jego premierze.

Zobacz zwiastun serialu "Knuckles"


Serial "Knuckles" trafił na Paramount+ 26 kwietnia tego roku. Platforma udostępniła od razu wszystkie sześć odcinków pierwszego sezonu. W Polsce serial będzie dostępny na SkyShowtime. Zobaczcie zwiastun: 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones