CANAL+ przygotowuje filmową antologię "Planeta singli"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Canal%2B+przygotowuje+filmow%C4%85+antologi%C4%99+%22Planeta+singli%22-141279
CANAL+ przygotowuje filmową antologię "Planeta singli"
Miłośnicy współczesnych historii miłosnych jeszcze w tym roku będą mogli obejrzeć cykl  "Planeta singli - Antologia". Ten ośmioodcinkowy projekt filmowy powstaje we współpracy CANAL+ oraz domu produkcyjnego Gigant Films.

Po pięciu latach od premiery walentynkowego hitu rozpoczynają się prace nad produkcją inspirowaną historiami internetowych randkowiczów. Cykl ośmiu filmów "Planeta singli - Antologia" złoży się na kolekcję opowieści spod znaku komedii romantycznej z udziałem plejady polskich gwiazd. Antologia skierowana będzie do widzów w każdym wieku, a jej bohaterami będą zarówno nastolatki, dorośli jak i seniorzy. Oczami ośmiu reżyserów będziemy śledzić ich różne, portretujące współczesny świat historie, które łączy wspólny mianownik - miłość.

Ogromy kinowy sukces "Planety Singli" w 2016 roku zaowocował dwoma kontynuacjami, które także stały się filmowymi hitami. Miliony Polaków pokochały nasz "planetowy" świat. Już podczas powstawania scenariusza pierwszego filmu, kolekcjonowaliśmy pomysły i historie ludzi, którzy spotkali się dzięki randkowej aplikacji i teraz podzielimy się nimi z widzami. Moim zdaniem to będzie prawdziwa uczta dla nie tylko dla fanów serii, ale też dla całkiem nowych odbiorców, których przyciągnie różnorodność opowieści, odmienny ton każdej z nich – mówi producent "Planety Singli", Radosław Drabik.

Premiera zaplanowana jest na koniec 2021 roku. Antologię będzie można oglądać na canalplus.com oraz na CANAL+ PREMIUM przez satelitę i sieci kablowe.