Colin Farrell zagra hazardzistę w filmie oscarowego reżysera, Edwarda Bergera

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Colin+Farrell+i+Edward+Berger+szykuj%C4%85+film+o+hazardzi%C5%9Bcie-154994
Colin Farrell zagra hazardzistę w filmie oscarowego reżysera, Edwarda Bergera
źródło: Getty Images
autor: Arturo Holmes
Colin Farrell pozostaje bardzo zajętym aktorem. Właśnie ujawniono, że aktor zagra w filmie "The Ballad of a Small Player". To opowieść o hazardziście z problemami, jaką dla platformy Netflix wyreżyseruje Edward Berger, twórca wyróżnionego czterema Oscarami "Na zachodzie bez zmian".

O czym opowie "The Ballad of a Small Player"?GettyImages-1128435895.jpg Getty Images © Pascal Le Segretain


"The Ballad of a Small Player" to ekranizacja książki, której autorem jest Lawrence Osborne. Opowiada ona o hazardziście, który postanawia ukryć się w Makau, kiedy dogania go przeszłość i niespłacone długi. Na miejscu poznaje bratnią duszę, która może być kluczem do jego zbawienia.

Scenariusz pisze Rowan Joffé ("Amerykanin", "W Brighton"). To pierwszy projekt, który Edward Berger zrealizuje w ramach swojego nowego kontraktu z platformą Netflix. Wcześniej reżyserował on m.in. seriale "Patrick Melrose", "Terror" i "Your Honor".

Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku.

Colin Farrell - gdzie go niedługo zobaczymy?Colina Farrella możemy oglądać obecnie w serialu platformy Apple TV+ "Sugar". W tym roku pojawi się jeszcze w serialu "Pingwin", który jest spin-offem "Batmana". Obecnie pracuje na planie dramatu "A Big Bold Beautiful Journey" z Margot Robbie.

"Pingwin" - zwiastun
W głównych rolach w "Pingwinie" zobaczymy Colina Farrella i Cristin Milioti. Ten pierwszy po raz pierwszy wcielił się w Pingwina w filmie "Batman" Matta Reevesa. Ta druga zagra Sofię Falconę, czyli córkę Carmine'a Falcone'a, mafiosa trzęsącego Gotham. Kiedy miała 13 lat, ojciec, chcąc uchronić ją przed zepsuciem, jakie staje się udziałem mieszkańców miasta, wysłał ją do Miami. Przyniosło to skutek odwrotny od zamierzonego. Sofia zaczęła rozwijać biznesy ojca w nowym miejscu. Po powrocie w rodzinne strony podjęła działania, by stanąć na czele przestępczego świata Gotham.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones