Denis Villeneuve spełnił marzenie fana. Zorganizował wyjątkowy pokaz "Diuny: Części drugiej"

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Denis+Villeneuve+spe%C5%82ni%C5%82+marzenie+fana.+Zorganizowa%C5%82+przedpremierowy+pokaz+%22Diuny%3A+Cz%C4%99%C5%9Bci+drugiej%22-154512
Denis Villeneuve spełnił marzenie fana. Zorganizował wyjątkowy pokaz "Diuny: Części drugiej"
Denis Villeneuve spełnił marzenie umierającego fana. Kiedy dowiedział się, że przed śmiercią chciałby on zobaczyć jego najnowszy film, widowisko sci-fi "Diuna: Część druga", zorganizował specjalny pokaz.

Denis Villeneuve spełnił marzenie umierającego fana


Poruszającą historię opisał kanadyjski portal Global News. Jej bohaterem jest pacjent przebywający na oddziale opieki paliatywnej w Quebecu. Jego opiekun zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym napisał, że mężczyzna marzy, by przed śmiercią obejrzeć "Diunę: Część drugą". Kilka godzin późnej skontaktowali się z nim pracownicy Villeneuve'a. Początkowo zaproponowali zaproszenie na uroczystą premierę w Montrealu, niestety stan mężczyzny wykluczał podróże. Asystent reżysera przybył więc do placówki z jego osobistym laptopem i zorganizował prywatny, przedpremierowy pokaz filmu. Mężczyzna zmarł zaledwie kilka dni później.

"Diuna" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinki podcastu Mam parę uwag, w których Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o "Diunie": 

O czym opowiada "Diuna: Część druga"? Zobacz zwiastun


"Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones