"Diuna: część druga" już za chwilę na VOD. Data premiery ujawniona

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Diuna%3A+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+druga%22+do+wypo%C5%BCyczenia+lub+kupna+w+streamingu+ju%C5%BC+za+tydzie%C5%84-154976
"Diuna: część druga" już za chwilę na VOD. Data premiery ujawniona
Już za chwilę minie 45 dni od amerykańskiej premiery widowiska "Diuna: część druga". Nikogo więc nie zdziwi informacja, że film już za chwilę pojawi się w streamingu. Na fizyczną wersję przyjdzie poczekać odrobinę dłużej.

Kiedy premiera widowiska "Diuna: część druga" na VOD?Warner Bros. zdecydował, że wersja na VOD filmu "Diuna: część druga" zadebiutuje 16 kwietnia. W Ameryce za wypożyczenie na 48 godzin trzeba będzie zapłacić 24,99 dolarów, a wersja cyfrowa na własność kosztować będzie 29,99 dolarów.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy "Diuna: część druga" zadebiutuje na platformie Max, gdzie dla subskrybentów będzie dostępna za darmo.

Posłuchaj podcastu o filmie "Diuna: część druga"

Warner Bros. ogłosił również, kiedy "Diuna: część druga" będzie dostępna do kupienia na płytach 4K UHD, Blu-ray i DVD. Premiera zaplanowana jest miesiąc po wejściu widowiska na platformy streamingowe, czyli 14 maja.


O czym opowiada "Diuna: Część druga"?"Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Reżyserem widowiska "Diuna: Część druga" jest Denis Villeneuve, który napisał również scenariusz do spółki z Jonem Spaihtsem. Do swoich ról powrócili Timothée Chalamet (jako Paul Atryda alias Muad’Dib), Zendaya (jako Chani), Rebecca Ferguson (jako Lady Jessika), Josh Brolin (jako Gurney Halleck), Stellan Skarsgård (jako Vladimir Harkonnen), Dave Bautista (jako Glossu Rabban) oraz Javier Bardem (jako Stilgar). Do gwiazdorskiej obsady dołączyli Florence Pugh  (jako księżniczka Irulana Corrino), Austin Butler (jako Feyd-Rautha Harkonnen), Christopher Walken (jako Padyszach Imperator Szaddam IV), Léa Seydoux (jako Lady Margot) oraz Anya Taylor-Joy (jako Alia).

Zwiastun filmu "Diuna: część druga"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones