Odtwórz Zwiastun nr 1 3:04
Film

Dune

2021
8,5 6
ocen
8,5 10 6
30 229
chce zobaczyć
{"id":"469476","linkUrl":"/film/Diuna-2021-469476","alt":"Diuna"}
Szlachetny ród Atrydów przybywa na Diunę, będącą jedynym źródłem najcenniejszej substancji we wszechświecie. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Diuna
Diuna (2021) Zwiastun nr 1 3:04
Diuna | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2021 | Film Ekranizacja bestsellerowej powieści [person=382100]Franka Herberta[/person]. Bardzo odległa przyszłość. Pustynna planeta Arrakis, zwana także Diuną, jest jedynym miejscem we wszechświecie skąd wydobywa się melanż - cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Z rozkazu imperatora Shaddama IV Diuna zostaje oddana w lenno szlachetnemu rodowi Atrydów. Na Arrakis przybywa książę Leto Atryda, lady Jessika oraz ich syn, Paul. Nikczemny ród Harkonnenów nie zamierza jednak oddać tak łatwo planety swoim wrogom. Bo kto włada Diuną, ten włada całym wszechświatem.

Ekranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta. Bardzo odległa przyszłość. Pustynna planeta Arrakis, zwana także Diuną, jest jedynym miejscem we wszechświecie skąd wydobywa się melanż - cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Z rozkazu imperatoraEkranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta. Bardzo odległa przyszłość. Pustynna planeta Arrakis, zwana także Diuną, jest jedynym miejscem we wszechświecie skąd wydobywa się melanż - cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Z rozkazu imperatora Shaddama IV Diuna zostaje oddana w lenno szlachetnemu rodowi Atrydów. Na Arrakis przybywa książę Leto Atryda, lady Jessika oraz ich syn, Paul. Nikczemny ród Harkonnenów nie zamierza jednak oddać tak łatwo planety swoim wrogom. Bo kto włada Diuną, ten włada całym wszechświatem.

na podstawie
studio
Legendary Pictures / Warner Bros.
data produkcji
2021
tytuł oryg.
Dune
inne tytuły
Diuna Polska
Dűne Węgry
Więcej...
Peter Jackson wyraził chęć wyreżyserowania filmu.
Rozważano powierzenie Stingowi epizodycznej roli w filmie ze względu na jego zaangażowanie w produkcji Lyncha.
Producenci chcieli zaangażować Emmę Roberts do roli Księżniczki Irulany. Aktorka musiała odrzucić ofertę ze względu na wcześniejsze zobowiązania.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych