EXCLUSIVE: Tak przeprowadza się "Autopsję Jane Doe" (Tylko dla dorosłych)

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Tak+przeprowadza+si%C4%99+%22Autopsj%C4%99+Jane+Doe%22+%28Tylko+dla+doros%C5%82ych%29-121209
Od dziś w kinach możecie oglądać niepokojący horror "Autopsja Jane Doe". Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o filmie, zanim wybierzecie się na seans, to zachęcamy Was do obejrzenia poniższych klipów wideo. Zawierają one fragmenty obrazu.

Fragmenty przeznaczone są wyłącznie dla widzów dorosłych.


Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones