Eryk Lubos w filmie drogi "Ciepło-zimno"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Eryk+Lubos+w+filmie+drogi+%22Ciep%C5%82o-zimno%22-143429
Eryk Lubos w filmie drogi "Ciepło-zimno"
źródło: materialy promocyjne
autor: Monika Stolarska
Ruszyły zdjęcia do filmu "Ciepło-zimno" z Erykiem Lubosem w roli głównej. Gwieździe "Underdoga" na ekranie partnerują Klaudia Kurak i Polina Gromova.

Lubos wciela się w postać Michała – kierowcy TIRa i byłego boksera, samotnie wychowującego córkę Miśkę (Kurak). Długie godziny za kółkiem, samotność i ciągłe życie w drodze to dla niego codzienność. Najważniejsze, żeby dotrzeć z towarem na czas. Kiedy jest w trasie, córką opiekuje się jego ukraińska sąsiadka. Jej wnuczka Lena (Gromova) i Miśka są nierozłączne. Gdy niania nagle umiera, Michał zabiera dziewczynki ze sobą. Przymusowa podróż z dziećmi sprawi, że w końcu przestanie uciekać przed swoimi demonami i pozwoli mu odkryć, co w życiu  najważniejsze.

W oficjalnym komunikacie czytamy, że "Ciepło-zimno" to mądra i wzruszająca opowieść o ojcostwie, dojrzewaniu, budowaniu i odbudowywaniu relacji. Film pokazuje, że często proste gesty, czułość i wsparcie tworzą między ludźmi związki silniejsze niż więzy krwi.

"Ciepło-zimno" to pełnometrażowy debiut Anny Maliszewskiej, uznanej autorki teledysków, reklam oraz filmów krótkometrażowych. Reżyserka napisała również scenariusz do spółki z Przemysławem Chruścielewskim. Autorem zdjęć jest Kajetan Plis.  

Za produkcję odpowiada Metro Films, a dystrybucją zajmie się Warner Bros. Pictures.      
 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones