Evan Rachel Wood, Josh Gad znajdą zakopane ciało

https://www.filmweb.pl/news/Evan+Rachel+Wood%2C+Josh+Gad+w+kryminale+%22The+Adults%22.+Za+kamer%C4%85+gwiazda+cyklu+%22Bill+i+Ted%22-149470
Evan Rachel Wood, Josh Gad znajdą zakopane ciało
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Evan Rachel Wood ("Westworld") i Josh Gad ("Avenue 5") zagrają główne role w kryminale "The Adults". Projekt zostanie zaprezentowany na targach filmowych towarzyszących festiwalowi w Berlinie.

Rodzeństwo i trup w piwnicy. Co wiemy o filmie "The Adults"?Bohaterami filmu będą Megan i Nathan. Rodzeństwo ledwo radzi sobie we współczesnej Ameryce. Jednak ich życie dopiero wywróci się do góry nogami, kiedy w piwnicy rodziców odkryją dawno zakopane zwłoki.

Obok Wood i Gada w obsadzie jest też Anthony Carrigan (serial "Barry"). Za kamerą stanie Alex Winter, którego zapewne kojarzycie z roli Billa z filmu "Wspaniała przygoda Billa i Teda". Za scenariusz odpowiada Michael M.B. Galvin.

GettyImages-1198137137.jpg Getty Images © Leon Bennett


Evan Rachel Wood i sprawa Marilyna MansonaO Evan Rachel Wood było w ostatnich miesiącach głośno za sprawą jej oskarżeń wobec Marilyna Mansona i dokumentu "Jak feniks". W tej dwuczęściowej produkcji HBO aktorka konfrontuje się ze swoim doświadczeniem przemocy domowej. Opowiada m.in. o traumatycznych wydarzeniach, jakie stały się jej udziałem na planie teledysku do piosenki "Heart-Shaped Glasses".

W czasie powstawania materiału Wood miała 19 lat. Wspomina, że na planie została upita absyntem, przez co nie była w stanie się sprzeciwić, kiedy Manson zaczął uprawiać z nią seks.

To wydarzenie nie miało nic wspólnego z tym, czego się spodziewałam – wyznała aktorka - Przedyskutowaliśmy [z Mansonem] scenę symulacji stosunku, ale kiedy kamery zostały włączone, zaczął penetrować mnie naprawdę. Nigdy się na to nie zgodziłam (...). Nie czułam się bezpiecznie. Nie było nikogo, kto by się mną zaopiekował (...). Nie wiedziałam, jak wstawić się za sobą albo powiedzieć nie, bo przez lata uczono mnie, by zaciskać zęby i robić swoje (...). Miałam opowiadać wszystkim, że na planie teledysku spędziliśmy wspaniałe, romantyczne chwile, choć nic z tego nie było prawdą. Byłam jednak za bardzo przerażona, by zrobić coś, co mogłoby zdenerwować Mansona. To wideo dało początek przemocy, która eskalowała w kolejnych latach naszego związku.

Zwiastun "Jak feniks"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones