FOTO: Piekielna zabawa na polskim plakacie "Ghost Ridera 2"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Piekielna+zabawa+na+polskim+plakacie+%22Ghost+Ridera+2%22-83679
Już 13 kwietnia na ekranach kin pojawi się "Ghost Rider 2. Wraz z firmą ITI Cinema zapraszamy do obejrzenia polskiego plakatu:


(kliknij, aby powiększyć)

By potrząsnąć widzem i osiągnąć efekt porywającego 3D, twórcy filmu złamali najważniejsze zasady. Jakie?

Staraliśmy się przenieść technologię na wyższy poziom - tłumaczy reżyser, Brian Taylor. Specjaliści od 3D na początku powiedzieli nam, czego nie możemy robić. Żadnych gwałtownych ujęć z ręki, żadnych błysków, nieostrego pierwszego planu – dodaje. Jednak twórcy zrobili dokładnie odwrotnie.

Brian Taylor przekonuje, że efektowne 3D spowoduje, że przeżycia widza będą dodatkowo wzmocnione. To, co robili reżyserzy z kamerą na planie, to była rewolucja. By osiągnąć efekt autentyzmu, zachowywali się jak kaskaderzy i nierzadko ryzykowali życiem, zwisając na linach albo jadąc na wrotkach z kamerą. Nie można było zmienić ich sposobu filmowania, trzeba było mu ulec i... dostosować narzędzia 3D.

"Ghost Rider 2" to kontynuacja przygód legendarnej komiksowej postaci - Johnny'ego Blaze'a. Tym razem mroczny Ghost Rider powraca w spektakularnym stylu, ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle i nieziemskie kaskaderskie ewolucje przyprawiają o zawrót głowy. Widzów czeka piekielnie ostra przejażdżka!