Filmowe wakacje z Heliosem – wygraj wycieczkę marzeń!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Filmowe+wakacje+z+Heliosem+%E2%80%93+wygraj+wycieczk%C4%99+marze%C5%84-133827
Filmowe wakacje z Heliosem – wygraj wycieczkę marzeń!
Jesteś kreatywny? Uwielbisz oglądać filmy w Heliosie? Nie rób sobie urlopu od kina, weź udział w wakacyjnym konkursie i zawalcz o atrakcyjne zestawy kinomana, a także wycieczkę marzeń o wartości 10 000 złotych!


Lato to świetny czas na rozrywkę kinową, tym bardziej, że wakacje obfitują w gorące premiery filmowe. Na ekranach kin Helios pojawią się światowe hity, m.in.: przerażająca kontynuacja horroru "Annabelle", wzruszający "Król Lew", nie do zatrzymania "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw", zgrany team zabawek w "Toy Story 4" czy polska komedia kryminalna "Na bank się uda".

Co zrobić, aby zawalczyć o nagrody? Wystarczy kupić i zachować bilety na trzy różne filmy, wykonać zdjęcie inspirowane sceną z filmu, który wyświetlany był w kinach Helios w trakcie trwania akcji (między 20 czerwca a 1 września) oraz wypełnić zgłoszenie konkursowe dostępne na stronie www.helios.pl/wakacje2019

Nagrodą główną jest voucher na wakacje marzeń o wartości 10 000 złotych do wykorzystania w biurze podróży Rainbow Tours, a także 47 zestawów kinomana, w skład każdego wchodzą: cztery zaproszenia na wybrane filmy oraz dwa zestawy barowe dla dwojga.

Szczegóły akcji dostępne są pod adresem: www.helios.pl/wakacje2019 
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones