Zabili ją i uciekła. Gal Gadot powraca?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gal+Gadot+pojawia+si%C4%99+w+10.+cz%C4%99%C5%9Bci+cyklu+%22Szybcy+i+w%C5%9Bciekli%22.+Przecieki+z+pokaz%C3%B3w+testowych+to+sugeruj%C4%85-148943
Zabili ją i uciekła. Gal Gadot powraca?
źródło: Getty Images
autor: Anthony Harvey
O tym, że w serii "Szybcy i wściekli" żadne prawa fizyki czy biologii nie mają racji bytu, wiemy od dawna. Dlatego też poniższa wiadomość nie powinna nikogo zaskoczyć. Gal Gadot podobno pojawia się w dziesiątej odsłonie cyklu.

Gisele Yashar nie zginęła? Powrót zabitej bohaterkiInformacje pochodzą od osób, które były na pokazach testowych. Twierdzą oni, że grana przez Gadot Gisele Yashar pojawia się w filmie "Fast X".

Oczywiście fakt jej obecności w testowej wersji filmu nie oznacza jeszcze, że kiedy "Fast X" trafi do kin, to zobaczymy ją na ekranie. Fani Any de Armas mogą coś na ten temat powiedzieć. Niedawno dwóch z nich wygrało pierwszą rundę procesu sądowego, w którym pozwali Universal za to, że w zwiastunach "Yesterday" zapowiadali obecność aktorki, a w ostatecznej wersji jej nie było. De Armas została usunięta właśnie po negatywnych ocenach jej bohaterki w pokazach testowych.


Kim jest Gisele Yashar?Gisele Yashar po raz pierwszy pojawia się w filmie "Szybko i wściekle", czwartej części cyklu. Pracuje dla groźnego przemytnika Arturo Bragi. W kolejnych częściach dowiemy się jednak, że rozpracowywała kartele narkotykowe na zlecenie Pana Nikt, a w przeszłości była agentką Mossadu.

W "Szybcy i wściekli 5" Gisele została pełnoprawną członkinią grupy Doma Toretto. Zakochała się też ze wzajemnością w Hanie Lue. Ich miłość nie trwała jednak długo. W szóstej części Gisele ratując życie Hana sama zginęła.

Jak wiadomo z "Tokio Drift" Han Lue później sam później zginął... Jednak w dziewiątej części cyklu "Szybcy i wściekli" okazało się, że wcale nie został zabity. Grający go aktor Sung Kang już w 2021 roku zachęcał fanów, by domagali się powrotu Gal Gadot tak, by Han i Gisele znów mogli być razem.

Zwiastun filmu "Szybko i wściekle"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones