"Wonder Woman 3" z Gal Gadot jednak nie powstanie? DC nie planuje na razie filmu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wonder+Woman+3%22+z+Gal+Gadot+jednak+nie+powstanie-151721
"Wonder Woman 3" z Gal Gadot jednak nie powstanie? DC nie planuje na razie filmu
źródło: Materiały prasowe
W zeszłym tygodniu do sieci trafił wywiad z Gal Gadot, w którym aktorka robi fanom nadzieję na powrót do roli Wonder Woman. Wygląda jednak na to, że w najbliższych planach DC Studios nie ma filmu "Wonder Woman 3".

Wbrew nadziejom Gal Gadot Wonder Woman nie wróci?

Zaproszono mnie na spotkanie z Jamesem Gunnem i Peterem Safranem (szefami DC Studios). Powiedzieli mi: "jesteś w bezpiecznych rękach. Rozwiniemy z tobą projekt "Wonder Woman 3". Kochamy cię w roli Wonder Woman. Nie masz się o co martwić". Więc czas pokaże, powiedziała Gadot w nowym wywiadzie dla magazynu Flaunt, potwierdzając swoje słowa z zeszłego tygodnia. Oba wywiady były jednak przeprowadzone jakiś czas temu, więc najprawdopodobniej nie odzwierciedlają aktualnego stanu relacji gwiazdy ze studiem.
  
O tym, że "Wonder Woman 3" nie mieści się w najbliższych planach DC, wiadomo w zasadzie od stycznia, kiedy Gunn i Safran ujawnili listę projektów, które przygotowują. Jedynym związanym z Wonder Woman projektem w tym zestawie był serial "Paradise Lost", którego akcja miała rozgrywać się na wyspie Themyscira przed narodzinami Diany.

Teraz portal Deadline potwierdził jednak ostatecznie, że DC Studios nie ma planów realizacji "Wonder Woman 3".

"Misja Stone" - zwiastun filmuJuż niedługo zobaczymy Gal Gadot w thrillerze "Misja Stone", który zadebiutuje na platformie Netflix. Oto jego zwiastun:


"Wonder Woman 3" bez Patty JenkinsOd grudnia wiemy, że w projekt "Wonder Woman 3" nie jest zaangażowana Patty Jenkins. Reżyserka zabrała jednak głos w sprawie wyjaśniając, że niepewny status filmu wynika z faktu, że uniwersum DC jest chwilowo w stanie przejściowym.

Kiedy zaczęto mówić o tym, że "Wonder Woman 3" nie powstanie, zaczęły rozprzestrzeniać się clickbaitowe newsy, że to ja zabiłam projekt albo porzuciłam go. To nie prawda. Nie porzuciłam projektu. Byłam gotowa rozważyć cokolwiek, o co zostanę poproszona. Z tego co rozumiałam, chwilowo nie mogłam zrobić nic, co miałoby wpływ na popchnięcie projektu dalej. DC oczywiście przechodzi proces przemiany, więc rozumiem, że tego typu decyzje są chwilowo bardzo trudne do podjęcia, zdradziła Jenkins.

Do oświadczenia reżyserki odniósł się James Gunn: Mogę potwierdzić, że Peter i ja mieliśmy wyłącznie przyjemne i profesjonalne interakcje z tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones