Gal Gadot wróci jako Wonder Woman? James Gunn i Peter Safran mają pomóc w realizacji filmu

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gal+Gadot+wr%C3%B3ci+jako+Wonder+Woman-151646
Gal Gadot wróci jako Wonder Woman? James Gunn i Peter Safran mają pomóc w realizacji filmu
źródło: Materiały prasowe
Czy mimo zmiany kierownictwa DC Studios i resetu tak zwanego "Snyderverse" wciąż jest szansa na powrót Gal Gadot do roli Wonder Woman? Aktorka sugeruje, żeby nie stawiać jeszcze krzyżyka na projekcie trzeciej części "Wonder Woman".
 

Gal Gadot o szansach na powrót Wonder WomanGettyImages-1485406005.jpg Getty Images © Dia Dipasupil


Gal Gadot była jednym z filarów kinowego uniwersum DC, pieczę na którym trzymał Zack Snyder. Aktorka zadebiutowała w tej roli w filmie "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości", a następnie wystąpiła w dwóch częściach "Wonder Woman" oraz dwóch wersjach "Ligi Sprawiedliwości". Pojawiła się również gościnie w szeregu filmów DC. Jeszcze w tym roku mogliśmy zobaczyć jej epizodyczne występy w produkcjach "Shazam! Gniew bogów" i "Flash".

Kierownictwo nad studiem DC Films przejęli jednak James Gunn i Peter Safran, którzy przygotowują się do restartu kinowego uniwersum DC (otworzy je pełnometrażowy "Superman Legacy" w reżyserii Gunna). Dotychczas nie było jasne, jaką rolę odegra w ich wizji Wonder Woman i czy ponownie wcieli się w nią Gal Gadot.

Zapytana w jednym z ostatnich wywiadów o swoje szanse na powrót do roli, Gal Gadot odpowiedziała następująco: Uwielbiam wcielać się w Wonder Woman. To postać bliska mojemu sercu. Z tego co słyszałam od Jamesa Gunna i Petera Safrana, rozwiniemy wspólnie projekt "Wonder Woman 3".

Gadot wypowiedziała się również w kwestii castingów do roli nowego Supermana, którym został ostatecznie David Corenswet: Widziałam, że robili castingi i testowali szereg nowych aktorów. Ale nie wiem, kto dostał rolę. Wydaje się jednak, że wszyscy kandydaci są bardzo utalentowani. Cieszę się w ich imieniu. To wielkie wyzwanie i ekscytujący początek dla każdego aktora. Życzę szczęścia i frajdy temu, kto został wybrany.

"Misja Stone" - zwiastun filmuJuż niedługo zobaczymy Gal Gadot w thrillerze "Misja Stone", który zadebiutuje na platformie Netflix. Oto jego zwiastun:"Wonder Woman 3" bez Patty JenkinsW grudniu ujawniono informację, jakoby Gunn i Safran skasowali przygotowywany przez Patty Jenkins projekt "Wonder Woman 3". Reżyserka zabrała jednak głos w sprawie wyjaśniając, że niepewny status filmu wynika z faktu, że uniwersum DC jest chwilowo w stanie przejściowym.

Kiedy zaczęto mówić o tym, że "Wonder Woman 3" nie powstanie, zaczęły rozprzestrzeniać się clickbaitowe newsy, że to ja zabiłam projekt albo porzuciłam go. To nie prawda. Nie porzuciłam projektu. Byłam gotowa rozważyć cokolwiek, o co zostanę poproszona. Z tego co rozumiałam, chwilowo nie mogłam zrobić nic, co miałoby wpływ na popchnięcie projektu dalej. DC oczywiście przechodzi proces przemiany, więc rozumiem, że tego typu decyzje są chwilowo bardzo trudne do podjęcia, zdradziła Jenkins.

Do oświadczenia reżyserki odniósł się James Gunn: Mogę potwierdzić, że Peter i ja mieliśmy wyłącznie przyjemne i profesjonalne interakcje z tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones