Margot Robbie nie chciała zagrać Barbie?! Którą aktorkę widziała w tej roli?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Robbie%3A+%22Gal+Gadot+ma+energi%C4%99+Barbie%22.+Wonder+Woman+sprawdzi%C5%82aby+si%C4%99+w+tej+roli-151726
Margot Robbie nie chciała zagrać Barbie?! Którą aktorkę widziała w tej roli?
źródło: Getty Images
autor: Hanna Lassen
"Barbie" święci tryumfy w kinach. Film Grety Gerwig stał się największym hitem tegorocznych wakacji. Na całym roku zarobił już ponad miliard dolarów. Zanim Margot Robbie, producentka filmu, zdecydowała się zagrać tytułową lalkę, chciała powierzyć tę rolę innej aktorce.

"Barbie": Gal Gadot zamiast Margot Robbie?


W wywiadzie, jakiego udzieliła w maju magazynowi "Vouge", Margot Robbie mówiła, że początkowo nie chciała zagrać Barbie. Greta Gerwig, reżyserka i współautorka scenariusza, była jednak przekonana, że aktorka idealnie pasuje do tej roli. Mówiła: "Nie, naprawdę chcę napisać to dla ciebie". I napisała dla mnie wspaniałą rolę, za co jestem jej ogromnie wdzięczna – wspominała Robbie.

GettyImages-1530546985.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin
Gal Gadot na premierze "Barbie"

W tej samej rozmowie zdradziła, którą aktorkę widziała w roli Barbie. Gal Gadot ma energię Barbie. Jest tak nieprawdopodobnie piękna, ale nie nienawidzisz jej za to, ponieważ jest naprawdę szczera, a przy tym tak entuzjastycznie uprzejma, że to prawie niezręczne – mówiła.

Ekranowa Wonder Woman odniosła się do tych słów w rozmowie z portalem Flaunt. Uwielbiam Margot – powiedziała. Jest jedną z tych kobiet, z którymi po prostu chcesz się zaprzyjaźnić. Ma tyle do zaoferowania. Z największą przyjemnością przyjęłabym z nią współpracę i byłam bardzo poruszona jej wypowiedzią. Po wszystkim, co o mnie powiedziała, zrobiło mi się ciepło na sercu.

Zobacz zwiastun "Barbie"


"Barbie" z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych trafiła na ekrany kin 21 lipca. Na całym świecie film zarobił już ponad miliard dolarów. Aktualnie w rankingu najbardziej dochodowych produkcji roku zajmuje drugie miejsce. Zobaczcie jego zwiastun: "Barbie" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o "Barbie": 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones