Gwiazda "Tylko nie ty" w kolejnej komedii. Glen Powell robi serial dla Hulu

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Glen+Powell+%28%22Tylko+nie+ty%22%29+robi+serial+komediowy+dla+platformy+Hulu-154273
Gwiazda "Tylko nie ty" w kolejnej komedii. Glen Powell robi serial dla Hulu
źródło: Getty Images
autor: Dia Dipasupil
Glen Powell triumfuje właśnie na świecie za sprawą komedii romantycznej "Tylko nie ty" (polska premiera dopiero nadejdzie). Aktor nie zamierza więc z komedii rezygnować. Jego nowy projekt w tym gatunku powstanie dla platformy Hulu.

Glen Powell gwiazdą i scenarzystą serialu komediowegoGlen Powell zagra główną rolę w serialu Hulu "Chad Powers". Co więcej, jest też współscenarzystą i jednym z producentów projektu.

GettyImages-1398725862.jpg Getty Images © Alberto E. Rodriguez


W przygotowaniu fabuły pomagał mu Michael Waldron. Ma on na swoim koncie scenariusze do seriali "Loki" i "Heels".

Bohaterem serialu będzie Russ Holliday, gwiazda uniwersyteckiej drużyny futbolu amerykańskiego. Jednak przez swoje zachowanie przekreślił karierę sportową. A może jednak nie... Russ odmienia swój wygląd i zachowanie i jako Chad Powers dołącza do drużyny, której nie wiedzie się najlepiej.

Tytuł odnosi się do persony stworzonej przez Elia Manninga, byłej gwiazdy New York Giants. Na potrzeby dokumentu ESPN+ o zjawisku walk-on (angażowaniu do drużyn uniwersyteckich osób, które nie są studentami danej uczelni lub nie posiadają stypendium sportowego) odmienił swój wygląd i jako Chad Powers wziął udział w rekrutacji do drużyny uniwersyteckiej.

Eli Manning i jego brat Peyton są producentami wykonawczymi serialu.

Dokument o Chadzie Powersie


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones