Gwiazda "Ty" nie chce już więcej scen intymnych. Co dalej?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Ty%22+nie+chce+ju%C5%BC+wi%C4%99cej+scen+intymnych.+Co+dalej+-+Filmweb-149542
Gwiazda "Ty" nie chce już więcej scen intymnych. Co dalej?
Jeśli słyszeliście kiedyś o "Ty" – serialu o seryjnym mordercy zabijającym z miłości – zapewne wiecie, że romantyczne, a nawet seksualne momenty są jego stałymi elementami. W czwartym sezonie wiele się jednak zmienia i to nie tylko dlatego, że bohater wkracza na zupełnie nową ścieżkę, ale i na skutek prośby samego Penna Badgleya grającego główną rolę. Otóż Badgley poprosił twórczynię Serę Gamble o ograniczenie scen intymnych. Jak zareagowała?

Poniżej możecie obejrzeć odcinek SERIAL KILLERS poświecony serialowi "Ty".

Serial Killers: Recenzja serialu "Ty"
"Ty" – mniej scen intymnych


Badgley ujawnił, że życzyłby sobie mniej scen intymnych między innymi dlatego, że nie che wciąż występować w roli amanta. Przyznał, że nie spodziewał się, by twórcy całkowicie przystali na jego prośbę, ponieważ seks jest częścią serialu "Ty", a on zgodził się na to, podpisując kontrakt. 

Wierność w każdym związku, także w moim małżeństwie, jest dla mnie bardzo ważna. Doszło więc do tego, że nie chcę już więcej tego robić (kręcić scen intymnych – przyp. red.). Powiedziałem Serze: "Chciałabym zejść do zera, ze 100 do zera". Ale podpisałem kontrakt. Wiedziałem, na co się piszę. Nie można tego usunąć z koncepcji serialu. Więc zapytałem, o ile mniej możemy tego robić

Ku zaskoczeniu Badgleya Sera Gamble całkowicie uszanowała jego prośbę. 

Nawet nie mrugnęła okiem. Ucieszyła się, że byłem taki szczery. To spotkało się z naprawdę pozytywną reakcją. Wrócili do mnie z fenomenalną redukcją (scen – przyp. red.).

4. sezon "Ty" – o czym jest?


Czwarty sezon "Ty", którego pierwsza połowa zadebiutowała już 9 lutego na Netfliksie, znacznie różni się od poprzednich, w których główny bohater mordował w imię miłości. Grany przez Penna Badgleya Joe Goldberg przechodzi przemianę, porzuca zabijanie i zostaje nauczycielem na uniwersytecie w Londynie. Mrok wciąż go jednak ściga, oto bowiem obsesję na jego punkcie zaczyna mieć groźny morderca Eat The Rich. Bohater zamienia się więc z kata w ofiarę, a to całkowicie zmienia jego perspektywę i sposób działania. Teraz jest detektywem, który musi rozwiązać zagadkę tajemniczego londyńskiego mordercy. W ten sposób 4. sezon "You" staje się kryminałem. 

Druga połowa 4. sezonu zadebiutuje na Netfliksie 9 marca. 

Zwiastun 4. sezonu serialu "Ty"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones