Nicole Kidman spotka nowych nieznajomych. Wy ich znacie doskonale

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Henry+Golding%2C+Mark+Strong+i+Lena+Olin+go%C5%9B%C4%87mi+Nicole+Kidman+w+2.+sezonie+serialu+%22Dziewi%C4%99cioro+nieznajomych%22-154720
Nicole Kidman spotka nowych nieznajomych. Wy ich znacie doskonale
Obsada drugiego sezonu serialu "Dziewięcioro nieznajomych" platformy Hulu nabiera rumieńców. Poznaliśmy trzy kolejne gwiazdy.

Nicole Kidman i kto jeszcze? Obsada 2. sezonu "Dziewięciorga nieznajomych"Gośćmi niekonwencjonalnego ośrodka odnowy duchowej będą: Henry Golding ("Dżentelmeni", "Klub zabójców"), Mark Strong ("Shazam! Gniew bogów", "Zabójcze wesele") oraz Lena Olin ("Pierwsza klasa", "Astronauta"). Na razie nie ujawniono szczegółów ich ról. Znamy jedynie imiona granych przez nich bohaterów: Peter, David i Helena.

W ubiegłym roku angaż dostali: Liv Ullmann ("Persona", "Sceny z życia małżeńskiego"), Murray Bartlett ("Biały Lotos"), Dolly de Leon ("W trójkącie"), Maisie Richardson-Sellers ("The Originals") i Aras Aydin ("Sezon na miłość").


"Dziewięcioro nieznajomych" - o serialuSerial platformy Hulu "Dziewięcioro nieznajomych" powstał na podstawie powieści Liane Moriarty. Pierwotnie miał to być serial limitowany. Ponieważ cieszył się dużą popularnością, Hulu zdecydowało się projekt kontynuować.

"Dziewięcioro nieznajomych"
to historia dziewiątki różniących się od siebie osób, które przyjeżdżają do Tranquillum - tajemniczego ośrodka odnowy biologicznej obiecującego "pełną transformację". Na miejscu goście dają się oczarować enigmatycznej Maszy, która zrobi wszystko, by ich uleczyć. Z każdym kolejnym dniem wybuchowa grupa zbliża się coraz bardziej do skraju wytrzymałości.

Zwiastun serialu "Dziewięcioro nieznajomych"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones