Nicole Kidman w 2. sezonie "Dziewięciorga nieznajomych". Kogo tym razem "uleczy" Masza?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+2.+sezon+%22Dziewi%C4%99ciorga+nieznajomych%22.+W+obsadzie+gwiazda+film%C3%B3w+Bergmana-151240
Nicole Kidman w 2. sezonie "Dziewięciorga nieznajomych". Kogo tym razem "uleczy" Masza?
Hulu rozpoczyna prace nad drugim sezonem "Dziewięciorga nieznajomych". W roli głównej powróci Nicole Kidman. Do prowadzonego przez jej bohaterkę centrum odnowy trafią nowi goście.

GettyImages-1491689983.jpg Getty Images © Dominique Charriau

Liv Ullmann na festiwalu w Cannes

Kogo zobaczymy w drugim sezonie "Dziewięciorga nieznajomych"?


Casting do drugiego sezonu "Dziewięciorga nieznajomych" wciąż trwa. Wiadomo jednak, że w prowadzonym przez Maszę (Nicole Kidman) ośrodku odnowy zagoszczą Liv Ullmann ("Persona", "Sceny z życia małżeńskiego"), Murray Bartlett ("Biały Lotos"), Dolly de Leon ("W trójkącie"), Maisie Richardson-Sellers ("The Originals") i Aras Aydin ("Sezon na miłość").

"Dziewięcioro nieznajomych" początkowo planowano jako serial limitowany. Sympatia publiczności – to najchętniej oglądana produkcja oryginalna Hulu – pomogła podjąć decyzję o kontynuacji. W drugim sezonie przeniesiemy się do prowadzonego przez Maszę centrum odnowy w szwajcarskich Alpach.

Z jakich seriali znamy Nicole Kidman?


Od kilku lat Nicole Kidman chętnie występuje w serialach. Pierwszą większą rolę zagrała w kryminale Jane Campion i Gerarda Lee "Tajemnice Laketop". Była też gwiazdą takich produkcji jak "Wielkie kłamstewka", "Od nowa" czy "Dziewięcioro nieznajomych". W przygotowaniu są m.in. "Expats" i "Faraway Downs", "The Perfect Couple" i "Kay Scarpetta". Wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w serialu "Special Ops: Lioness". 

Zobacz zwiastun serialu "Dziewięcioro nieznajomych"


"Dziewięcioro nieznajomych" to historia dziewiątki różniących się od siebie osób, które przyjeżdżają do Tranquillum – tajemniczego ośrodka odnowy biologicznej obiecującego "pełną transformację". Na miejscu goście dają się oczarować enigmatycznej Maszy, która zrobi wszystko, by ich uleczyć. Z każdym kolejnym dniem wybuchowa grupa zbliża się coraz bardziej do skraju wytrzymałości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones