"The Old Guard 2": Uma Thurman i Henry Golding w obsadzie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Old+Guard+2%22%3A+Uma+Thurman+i+Henry+Golding+w+obsadzie-146793
"The Old Guard 2": Uma Thurman i Henry Golding w obsadzie
źródło: Getty Images
autor: Stephane Cardinale - Corbis
Uma Thurman i Henry Golding zagrają u boku Charlize Theron w sequelu ekranizacji komiksu "The Old Guard". Film dla serwisu streamingowego Netflix przygotowuje studio Skydance ("Top Gun: Maverick").

"The Old Guard 2": co wiemy o filmie?Szczegóły kontynuacji nie są na razie znane. Pierwszy film opowiada historię sekretnej grupy najemników, których nic nie jest w stanie zabić. Oddział pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Theron) od stuleci chroni świat śmiertelników. Kiedy zespół podejmuje się nowej misji ratunkowej i ich nadzwyczajne zdolności zostają nagle ujawnione, Andy i Nile, świeżo upieczony żołnierz w szeregach grupy, muszą wyeliminować zagrożenie ze strony ludzi, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zarobić na tym fortunę.    


"The Old Guard" trafił na Netfliksa w lipcu 2020 roku i okazał się jednym z większych hitów platformy. Po czterech tygodni od premiery wskaźnik oglądalności filmu wynosił 186 milionów godzin. W lipcu 2021 Theron, która piastuje również stanowisko producentki cyklu, ujawniła, że scenariusz kontynuacji jest gotowy.       

Reżyserką "The Old Guard 2" będzie Victoria Mahoney ("The Morning Show", "Kraina Lovecrafta"). Scenariusz napisał twórca komiksowego oryginału Greg Rucka. W obsadzie filmu prócz Theron, Thurman i Goldinga znaleźli się także: KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Veronica Ngo oraz Chiwetel Ejiofor.

Uma Thurman i Henry Golding: z jakich filmów ich znacie?Najbardziej znane tytuły w filmografii Thurman to "Pulp Fiction", "Kill Bill" oraz "Niebezpieczne związki". Nominowaną do Oscara aktorkę mogliśmy ostatnio zobaczyć w serialu Apple TV+ "W cieniu podejrzeń".

GettyImages-1198952077.jpg Getty Images © Slaven Vlasic


Jeśli chodzi o Goldinga, widzowie znają go z takich filmów jak "Bajecznie bogaci Azjaci", "Last Christmas", "Dżentelmeni" i "Snake Eyes: Geneza G.I.Joe". W tym roku na ekranach zadebiutuje ekranizacja "Perswazji" Jane Austen, w której aktor zagrał rolę pana Elliota.

Zwiastun filmu "The Old Guard"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones