Iza Miko zastąpi Julię Stiles na planie "W rytmie Hip-Hopu 2"

  • Moviehole
  • autor: Krzysztof Berenda
  • Filmy
MTV Films rozpoczyna produkcję "Stepping Up: Save the Last Dance 2". Obraz będzie kontynuacją filmu muzycznego z 2001 roku - "W rytmie Hip-Hopu" z Julią Stiles i Seanem Patrickiem Thomasem.

Sequel będzie kontynuował historię opowiedzianą w pierwszej części. Wcześniej zapowiadano, że film przedstawi nowych bohaterów, ostatecznie jednak zrezygnowano z tego pomysłu i powrócono do znanej już widzom głównej bohaterki. Tym razem postać Sary Johnson, granej wcześniej przez Stiles, sportretuje urodzona w Łodzi Izabella Miko ("Coyote Ugly", "Pan Kleks w kosmosie").

Sara (Miko), dziewczyna ze slumsów Chicago, teraz uczęszcza do szkoły baletowej. W prestiżowej nowojorskiej akademii, musi udowodnić, że jest godna tytułu najlepszej.Pomaga jej w tym Monique Delacroix (Jacqueline Bisset), idolka i nauczycielka Sary. W filmie zagrają także Maria Brooks i Columbus Short.

Pierwszy film opowiadał historię białej dziewczyny z prowincji, która przenosi się do Chicago, gdzie jej nowym narzeczonym zostaje czarny nastolatek z murzyńskiej dzielnicy South Side. Chłopak nie ukrywał swojej kryminalnej przeszłości.

Zdjęcia do "Stepping Up: Save the Last Dance 2" ruszą w Toronto w Kanadzie.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię