Jack Black w filmowym "Borderlands"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jack+Black+w+filmowym+%22Borderlands%22-141271
Jack Black w filmowym "Borderlands"
Obsada filmowego  "Borderlands" robi się coraz dziwaczniejsza. I coraz bardziej imponująca. Właśnie dołączył do niej Jack Black ("Jumanji. Następny poziom"). 


Black nie pojawi się na ekranie we własnej osobie. Będzie natomiast głosem Claptrapa - kultowego robota o schizofrenicznej osobowości, który pomaga łowcom odkryć tajemnice Pandory (tak, my też liczyliśmy na Davida Eddingsa, ale nie można mieć wszystkiego). Przypomnijmy, że w obsadzie są już Jamie Lee Curtis, która wcieli się w postać Tannis, Cate Blanchett, która zagra ulubienicę Graczy, Lilith oraz Kevin Hart w roli żołnierza Rolanda. 

Film realizowany jest na bazie popularnego cyklu gier wideo. Za kamerą stanie Eli Roth. Całość powstanie dla studia Lionsgate.

Pierwsza część gry powstała w 2009 roku - wyprodukowało ją studio Gearbox Software. Jej bohaterami jest czwórka łowców, którzy przybywają na opuszczoną planetę Pandora w poszukiwaniu legendarnego skarbca należącego do wymarłej rasy Erydian. Bohaterom pomaga w misji tajemniczy anioł. Cykl doczekał się kilku kontynuacji, z których ostatnia - "Borderlands 3" - miała premierę w 2019 roku.
Udostępnij: