Widzowie, którzy wybrali się na "Fantastyczną 4" mieli już okazję zobaczyć pierwszy teaser widowiska "Avatar: Ogień i popiół", które trafi na ekrany przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Zanim materiał zadebiutuje w sieci, mamy okazję poznać bliżej poznać złowroga Varang stojąca na czele klanu Mangkwan. Jest ona bohaterką okładki nowego numeru "Empire Magazine". Aby wziąć udział w Plebiscycie, kliknijcie TUTAJ. Kim jest Varang?
W Varang wcieli się
Oona Chaplin. Będzie to jej debiut w serii zapoczątkowanej przez "
Avatar". W wywiadzie udzielonym na początku tego roku
James Cameron przedstawił bohaterkę następująco:
Varang jest przywódczynią ludu, który przeszedł przez niewiarygodne trudności. To ją zahartowało. Dla swoich ludzi zrobi wszystko, nawet to, co uważamy za zło. Zobaczcie ją na okładce magazynu "Empire":
Więcej zdjęć udostępnił magazyn "Complex":
Kim jest Oona Chaplin?
Oona Chaplin wywodzi się z aktorskiego klanu o długiej tradycji: jest córką
Geraldine Chaplin oraz wnuczką
Charliego Chaplina i
Oony O'Neill. W jej filmografii znajdziemy takie tytuły jak "
007 Quantum of Solace", "
Najdłuższa podróż" czy "
Moja kolacja z Herve". Popularność przyniosły jej role w serialach – "
Grze o tron" i "
Tabu". Mogliśmy zobaczyć ją też m.in. w "
Czarnym lustrze", a ostatnio w "
Zdradzie".
Getty Images © Matt Winkelmeyer "Avatar: Istota wody" w podcaście Mam parę uwag
Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o poprzedniej odsłonie "Avatara" – filmie "
Istota wody":
Zobacz zwiastun widowiska "Avatar: Istota wody"
Przypominamy zwiastun widowiska "
Avatar: Istota wody". Na całym świecie zarobiło ono 2 miliardy 320 milionów dolarów. Wynik ten zapewnił mu trzecie miejsce na liście najbardziej dochodowych filmów w historii.