Z biografii Amy Winehouse do "28 lat później" Danny'ego Boyle'a

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jack+O%E2%80%99Connell+%28%22Back+to+Black.+Historia+Amy+Winehouse%22%29+w+sequelu+%2228+dni+p%C3%B3%C5%BAniej%22-155433
Z biografii Amy Winehouse do "28 lat później" Danny'ego Boyle'a
źródło: Getty Images
autor: Dave Benett
Trwa kompletowanie obsady widowiska "28 Years Later". Najnowszym nabytkiem jest, Jack O'Connell, którego aktualnie możecie oglądać w kinach w filmie biograficznym "Back to Black. Historia Amy Winehouse".

Kto zagra w kontynuacji "28 dni później" i "28 tygodni później"?Jack O'Connell jest obecnie bardzo rozchwytywanym aktorem. Niedawno dostał angaż jako złoczyńca w tajemniczym filmie o horrorach, który szykują reżyser i gwiazda "Czarnej Pantery".

Nie jest jednak pierwszą osobą, która znalazł się w obsadzie "28 Years Later". Wcześniej dostali się: Aaron Taylor-Johnson ("Kaskader"), Ralph Fiennes ("Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara") i Jodie Comer ("Obsesja Eve").


Co wiemy o "28 Years Later"?Szczegóły filmu są trzymane w tajemnicy. Wiadomo, że opracowali ją Danny Boyle i Alex Garland. Ten pierwszy jest też reżyserem.

Film ma być jednak początkiem zupełnie nowej historii. Boyle i Garland będą nadzorować jej powstanie, ale drugą część nakręci Nia DaCosta. Prace nad nim rozpoczną się tuż po zakończeniu zdjęć do części pierwszej.

Zwiastun "Back to Black. Historia Amy Winehouse"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones