Reżyserka "Marvels" zastąpi Boyle'a w kontynuacji "28 lat później"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nia+DaCosta+%28%22Marvels%22%2C+%22Candyman%22%29+re%C5%BCyserk%C4%85+drugiej+cz%C4%99%C5%9Bci+trylogii+%2228+lat+p%C3%B3%C5%BAniej%22-155007
Reżyserka "Marvels" zastąpi Boyle'a w kontynuacji "28 lat później"
Danny Boyle przygotowuje się do nakręcenia "28 Years Later", kontynuacji "28 dni później" i "28 tygodni później", a tymczasem trwają już przymiarki do sequela. Drugą część planowanej trylogii nakręci ktoś inny. Wiemy kto!

Odświeżyła "Candymana", teraz wkracza do świata "28 dni później"O fabule "28 Years Later" nie wiemy nic. Przygotowują ją Danny Boyle i Alex Garland. Ten pierwszy będzie także reżyserem.

Film zapowiadany jest jako początek trylogii. I najwyraźniej producenci nie zamierzają czekać na wynik box-office'owy jedynki z kolejnymi częściami. Pierwsze przymiarki do kontynuacji już trwają. Portal Deadline ujawnił, kto zastąpi Boyle'a na stanowisku reżysera.

GettyImages-1422607981.jpg Getty Images © Corey Nickols


Wybór z całą pewnością podzieli fanów. Otóż kandydatką jest Nia DaCosta. Wszyscy kojarzą ją oczywiście z wielkiej finansowej klapy, jaką okazało się komiksowe widowisko "Marvels". Reżyserka ma jednak na swoim koncie dużo lepiej przyjęty horror "Candyman", który odświeżył jedną z bardziej znanych serii gatunku.

Boyle ruszy ze zdjęciami "28 Years Later" jeszcze w tym roku. Zdjęcia do kontynuacji mają się rozpocząć natychmiast po zakończeniu przez niego prac. To dlatego Sony już potrzebuje wiedzieć, kto będzie reżyserem.

Nad scenariuszami wszystkich trzech filmów będzie pracować Alex Garland. Wśród producentów jest gwiazda "28 dni później" Cillian Murphy. Mówi się, że również wystąpi w "28 Years Later", ale oficjalnie nie zostało to potwierdzone.

Zwiastun filmu "Candyman"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones