Jodie Comer w kontynuacji kultowych "28 dni później"

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z+widowiska+Ridleya+Scotta+%22Ostatni+pojedynek%22+do+sequela+horroru+%2228+dni+p%C3%B3%C5%BAniej%22-154903
Jodie Comer w kontynuacji kultowych "28 dni później"
źródło: Getty Images
autor: Lionel Hahn
W maju powinny ruszyć zdjęcia do wyczekiwanego horroru "28 Years Later". Najwyższa pora, byśmy zaczęli poznawać obsadę. Pierwsze doniesienia castingowe są jednak na razie plotką, bo ogłosił je na swoim Patreonie Daniel Richtman.

"28 lat później" to początek nowej trylogii. Co wiemy o kontynuacji "28 dni później"?Jak donosi Richtman, w obsadzie widowiska pojawi się Jodie Comer. Angielka najlepiej znana jest z serialu "Obsesja Eve". Ostatnio wystąpiła w kinie w widowisku historycznym Ridleya Scotta "Ostatni pojedynek" oraz u boku Austina Butlera i Toma Hardy'ego w "Motocyklistach".

O fabule "28 Years Later" nie wiemy nic. Przygotowują ją Danny Boyle i Alex Garland. Ten pierwszy będzie także reżyserem.

Budżet produkcji ma wynosić 60 milionów dolarów. Zamiarem twórców jest to, by "28 Years Later" było początkiem nowej trylogii.


O czym opowiada "28 dni później"?Premiera filmu "28 dni później" odbyła się w listopadzie 2002 roku. W roli głównej wystąpił Cillian Murphy, który powróci w nowej odsłonie.

Śmiertelnie niebezpieczny wirus wymyka się spod kontroli. Przenoszony poprzez krew powoduje u zainfekowanych morderczą agresję. W ciągu 28 dni kraj opanowuje epidemia, a nieliczni pozostali przy życiu za wszelką cenę starają się przerwać rozprzestrzenianie wirusa i ocalić przyszłość. Nie zdają sobie sprawy, że śmiertelny wirus nie jest jedynym grożącym im niebezpieczeństwem.

Zwiastun filmu "28 dni później"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones