Plotka: Z "Rebel Moon" do sequela "28 dni później"

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Charlie+Hunnam%2C+gwiazda+%22Rebel+Moon%22+platformy+Netflix%2C+w+kontynuacji+%2228+dni+p%C3%B3%C5%BAniej%22-154944
Plotka: Z "Rebel Moon" do sequela "28 dni później"
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Trwa casting do filmu "28 Years Later" i specjalizujący się w publikowaniu przecieków Daniel Richtman podzielił się nowymi doniesieniami na temat obsady kontynuacji "28 dni później".

Charlie Hunnam w nowym filmie Danny'ego Boyle'a i Alexa Garlanda?Richtman twierdzi, że rozmowy w sprawie udziału w filmie "28 Years Later" prowadzi Charlie Hunnam, gwiazda serialu "Synowie Anarchii", a ostatnio widziany na platformie Netflix w filmie "Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia".

Hunnam jest trzecią osobą, o której mówi się w kontekście występu w "28 Years Later". Wcześniej sam Richtman ujawnił, że w filmie może pojawić się Jodie Comer. Podobno powróci również Cillian Murphy. Oficjalnie jednak żadna decyzja castingowa nie została potwierdzona.


Co wiemy o kontynuacji "28 dni później"?"28 dni później" trafiło do kin 2002 roku. Śmiertelnie niebezpieczny wirus wymyka się spod kontroli. Przenoszony poprzez krew powoduje u zainfekowanych morderczą agresję. W ciągu 28 dni kraj opanowuje epidemia, a nieliczni pozostali przy życiu za wszelką cenę starają się przerwać rozprzestrzenianie wirusa i ocalić przyszłość. Nie zdają sobie sprawy, że śmiertelny wirus nie jest jedynym grożącym im niebezpieczeństwem.

O fabule "28 Years Later" nie wiemy nic. Przygotowują ją Danny Boyle i Alex Garland. Ten pierwszy będzie także reżyserem.

Budżet produkcji ma wynosić 60 milionów dolarów. Zamiarem twórców jest to, by "28 Years Later" było początkiem nowej trylogii.

Zwiastun filmu "Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones